Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
LV
RU
Pašapkalpošanās
Izlase

Dāvanu karte „yesyes.lv” veikalā


Pakalpojuma vieta: Visā Latvijā
Jūs varat izvēlēties cenu no: 15,00 € līdz 200,00 €
Izvēlēties cenu
Izvēlēties cenu
Ielikt grozā
Kāpēc izvēlēties šo dāvanu karti?

„yesyes.lv” ir intīmpreču veikals ar ļoti plašu un daudzveidīgu erotisko preču klāstu, kas saviem klientiem piedāvā tikai augstākās kvalitātes produktus un saņem vislabākās atsauksmes. „yesyes.lv” dāvanu karte sniedz lielisku iespēju piešķirt savai seksuālajai dzīvei jaunas krāsas, vēl nebijušas sajūtas un pikantas nianses. Dāviniet baudu un turpiniet rotaļāties!

 

Vieta
Vieta

„yesyes.lv”: www.yesyes.lv

Reģistrācija
Reģistrācija

Pakalpojuma sniedzēja informācija tiks parādīta iegādājoties dāvanu

Dāvanas derīguma termiņš
Dāvanas derīguma termiņš

12 mēneši

Cita svarīga informācija
Cita svarīga informācija

Jūs varēsiet izvēlēties jebkuru preci par summu, kas norādīta dāvanu kartē. Dāvanu karti var izmantot personas, vecākas par 18 gadiem. Lai izmantotu dāvanu karti yesyes.lv e-veikalā, ievadiet dāvanu kartes svītrkodu laukā „atlaide”. Ja iegādātās preces cena ir mazāka par dāvanu kartes vērtību, atlikusī summa nav atmaksājama. Ja vēlaties iegādāties preces lielākā vērtībā, nekā norādīts dāvanu kartē, Jūs varat veikt piemaksu.

Jautājumi un atbildes

Šeit Jūs varat uzdot savu jautājumu

VĒRTĒJUMI

Īsti klienti. Īsta pieredze. Īstas atsauksmes.