Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Daivinga klubs Jūras vējš

Daivinga klubs “Jūras vējš” piedāvā augstākā līmeņa sagatavošanās apmācības zemūdens pasaules atklāšanai. Katram klientam tiek sniegta iespēja ne tikai uzlabot savas prasmes, bet arī sasniegt profesionālus mērķus. Līdz šim klubs ir izaudzinājis vairāk nekā trīs tūkstošus sertificētu nirēju. Individuālā pieeja un apmācības pēc PADI un NDL standartiem nodrošina kvalitatīvu zināšanu apguvi. "Jūras Vējš" rīko arī nirēju tūres pa Baltijas valstīm, Poliju, Melnkalni, Horvātiju, Ēģipti un Maldīviju, piedāvājot bagātīgas pieredzes un sertifikātu iegūšanas iespējas. 

Filtrs

Vidējā cena 252,50 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu
VĒRTĒJUMI

Īsti klienti. Īsta pieredze. Īstas atsauksmes.

5.0 2 Atsauksmes

5 punkti 100,00%

4 punkti 0,00%

3 punkti 0,00%

2 punkti 0,00%

1 punkts 0,00%

Apstiprināts lietotājs

Mārīte

Zemūdens niršanas apmācība

Apstiprināts lietotājs

5.0

Izvēlējos dēlam dzimšanas dienā!

2023-07-21

Al

Apstiprināts lietotājs

Alise

Zemūdens niršanas apmācība

Apstiprināts lietotājs

5.0

Iegādājos dāvanu, jo bija skaidrs un sīks apraksts, bija redzama informācija par piegādes veidiem, par apmaksas veidiem un nebija jāreģistrējas. Dāvanu iegādājos , lai sagādātu prieku un piepildītu sapni īpašam cilvēkam . Vēl šī bija pieņemama summa par 3 h pakalpojumu.

2019-07-28