Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
LV
RU
Pašapkalpošanās
Izlase

sBalance

Ja nekad neesat braukuši ar „Segway” tipa skūteriem, tad šī kļūs par unikālu pārvietošanās pieredzi. „sBalance” ir pašbalansējošs, viegli lietojams transporta līdzeklis, ar kuru ir patīkami pārvietoties – tas ir ne tikai jautri, bet arī atmiņā paliekoši.

Filtrs

Vidējā cena 67,33 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu

Rādīt tikai ar rezervāciju

VĒRTĒJUMI

Īsti klienti. Īsta pieredze. Īstas atsauksmes.

5.0 1 Atsauksmes

5 punkti 100,00%

4 punkti 0,00%

3 punkti 0,00%

2 punkti 0,00%

1 punkts 0,00%

Apstiprināts lietotājs

Jānis

Atpūtas brauciens gar jūru ar „sBalance” līdzsvara dēļiem

Apstiprināts lietotājs

5.0 Lasīt vairāk
Kopējais vērtējums
Kopējais vērtējums 5.0
Reģistrācija noritēja gludi 5.0
Pakalpojums 5.0
Vide 5.0
Atmosfēra 5.0

Brauciens ar līdzvara dēli bija interesanta pieredze! Pirmo reizi izmēģināju šo pārvietošanās līdzekli, tas bija ļoti viegli apgūstams. Kapēc es šo rekomendētu: 1. Izklaidējoša un viegla pieredze 2. Atraktīvs Mērsraga jūras krasta apskates veids 3. Aktīva atpūta un vējš sejā 4. Iespēja iepazīt Mērsraga dabas ainavas 5. Jauna un moderna pieredze 6. Foršas atmiņas un piedzīvojumi Gids ļoti labi izplānojis gan braukšans maršrutu, gan arī interesantu spēli, tā kā brauciens nebūs garlaicīgs! Papildus visam, gids ir ļoti pozitīvs, zinošs un komunikabls cilvēks. Paldies viņam!

2023-08-21