Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
LV
RU
Pašapkalpošanās
Izlase

Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs

„Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs”  – vieta, kur iepazīt visdažādāko sugu dzīvniekus un baudīt dabas tuvumu. Bērniem tā būs īpaši aizraujoša vieta, kur atpūsties, izklaidēties un atklāt daudz jauna par interesantiem savvaļas dzīvniekiem.

Filtrs

Vidējā cena 40,29 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu
VĒRTĒJUMI

Īsti klienti. Īsta pieredze. Īstas atsauksmes.

5.0 1 Atsauksmes

5 punkti 100,00%

4 punkti 0,00%

3 punkti 0,00%

2 punkti 0,00%

1 punkts 0,00%

La

Apstiprināts lietotājs

Laura

Rīgas zoodārza apmeklējums

Apstiprināts lietotājs

5.0

Noderīga un nebūs standartā aploksne ar naudu.

2024-01-31

Atklājiet Rīgas Zoologisko Dārzu

Rīgas Nacionālais Zooloģiskais Dārzs ir neaizmirstama vieta gan bērniem, gan pieaugušajiem. Tas piedāvā unikālu iespēju tuvāk iepazīt dabas brīnumus un dažādas dzīvnieku sugas. Šeit apmeklētāji var redzēt gan eksotiskus dzīvniekus, gan tiem raksturīgās Latvijas mežu iemītniekus. Dārzs piedāvā daudz ko vairāk nekā tikai dzīvnieku vērošanu - tā ir iespēja mācīties, atpūsties un gūt jaunas zināšanas.

Izglītojoši Piedāvājumi Visai Ģimenei

Rīgas Zoologiskajā Dārzā katrs apmeklējums ir piedzīvojums. Bērniem tiek piedāvātas aizraujošas izglītojošas aktivitātes un spēles, kas palīdzēs viņiem labāk saprast un novērtēt dzīvnieku pasauli. Pieaugušajiem ir iespēja piedalīties gida vadītās ekskursijās, kurās var uzzināt par dzīvnieku paradumiem, barību un dzīves apstākļiem. Šī ir lieliska iespēja pavadīt kvalitatīvu laiku kopā ar ģimeni, mācoties un izklaidējoties.

Šajā vietā katrs var atrast sev ko interesantu - sākot no mierīgām pastaigām pa dārzu, līdz aizraujošām dzīvnieku barošanas sesijām. Zooloģiskais dārzs ir arī ideāla vieta, kur svinēt īpašas dienas, piemēram, dzimšanas dienas, piedāvājot dažādas aktivitātes un iespējas pasākumu organizēšanai.

Rīgas Zooloģiskais Dārzs ir ne tikai izklaides vieta, bet arī nozīmīgs izglītības centrs. Tas piedāvā apmeklētājiem iespēju uzzināt par dzīvnieku aizsardzību un saglabāšanu, kā arī par vides aizsardzības nozīmi mūsu ikdienas dzīvē. Dārzs aktīvi iesaistās dažādos izglītojošos un aizsardzības projektos, veicinot sabiedrības izpratni par dabas nozīmi un nepieciešamību to saglabāt nākamajām paaudzēm.