Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Ātra iegāde

Dāvanu ir iespējams iegādāties dažās minūtēs! Lai iegādātos dāvanu, Jums ir nepieciešams: 

1. Izveidot pirkumu grozu 

Izvēlieties Jums tīkamu dāvanu un ielieciet to savā pirkumu grozā.

2. Pieslēgties (vai reģistrēties) www.lieliskadavana.lv un apstiprināt pirkumu groza saturu

Reģistrācija Jums aizņems tikai dažas minūtes, jo reģistrācijai nepieciešamā informācija ir tikai e-pasta adrese un parole. Tik vien un Jūs jau esat www.lieliskadavana.lv lietotājs!

3. Izvēlēties dāvanas piegādes veidu

Saņemiet dāvanu kartes jebkurā diennakts laikā jebkurā nedēļas dienā! Tas ir vienkārši, jo izvēlēto dāvanu čeku varat izdrukāt paši! Dāvanu kartes Jums var piegādāt kurjers vai varat ierasties mūsu birojā vai mūsu veikalos T/C Domina Shopping, IC Akropole Rīga, T/C Galerija Centrs, T/C Spice, IC Akropole Alfa un I/C Olimpia, lai paņemtu tos.

4. Apmaksāt pirkumu grozu un gaidīt dāvanu

Apmaksāt pirkumu grozu varat, izmantojot „Swedbank“, „Luminor“, „Citadele“ vai SEB banku internetbanku pakalpojumus. 

Ērta navigācija un izsmeļoši paskaidrojumi katrā iepirkšanās solī palīdzēs Jums vēlamo dāvanu iegādāties vien dažās minūtēs, bet neskaidrību gadījumā mēs vienmēr palīdzēsim.

Patīkamu dāvanu izvēli!