Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Labo sajūtu laboratorija Rīgā

Mūsu misija ir sniegt cilvēkiem labsajūtu un atveseļošanos no ikdienas trokšņiem, stresiem un smaguma, visupirms, piedāvājot izvēli. Tas nozīmē, ka mums rūp, lai ik katrs mūsu klients atrastu to, pēc kā tas ir nācis: plaša klāsta jogas, elpošanas vingrinājumu, meditāciju, masāžu un terapiju variācijas dažādām gaumēm, sagatavotības pakāpēm un interesēm. Mēs rūpīgi strādājam, lai Labo Sajūtu Laboratorija būtu vieta, kur smelties spēku, iedvesmu, entuziasmu un dzīvesprieku, lai ik viens rastu savas labsajūtas recepti. Mūsu terapeiti, lektori un pasniedzēji ir guvuši pasaules viedumu - apgūstot un pilnveidojot savas zināšanas dažādās pasaules valstīs, lai kopīgi - vienā telpā, garā un laboratorijā, būtu spēcīga komanda un radoši šī vārda vistiešākajā nozīmē.

Filtrs

Vidējā cena 53,33 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu
VĒRTĒJUMI

Īsti klienti. Īsta pieredze. Īstas atsauksmes.

5.0 1 Atsauksmes

5 punkti 100,00%

4 punkti 0,00%

3 punkti 0,00%

2 punkti 0,00%

1 punkts 0,00%

Ma

Apstiprināts lietotājs

Maija

Atslābinoša masāža topošajai māmiņai

Apstiprināts lietotājs

5.0 Lasīt vairāk
Kopējais vērtējums
Kopējais vērtējums 5.0
Viegli izmantot 5.0
Pakalpojums 5.0
Vide 5.0
Atmosfēra 5.0

Lieliska atslābinoša masāža topošajām māmiņām! Iesaku!

2022-05-05

Labo sajūtu laboratorija - vieta, kur atpūsties un atgūt spēkus

Mūsdienās cilvēki bieži saskaras ar stresu un nogurumu. "Labo sajūtu laboratorija" ir vieta, kur Jūs varat atpūsties un atjaunot savu enerģiju. Šeit Jūs varat izbaudīt dažādus labsajūtas piedzīvojumus, sākot no jogas nodarbībām līdz pat atslābinošām masāžām.

Dāvanas, kas atjauno ķermeni un prātu

Kāpēc neizvēlēties kādu no mūsu piedāvājumiem kā dāvanu sev vai saviem tuvajiem? "Jogas nodarbība Jūsu labsajūtai" ir lieliska iespēja atpūsties un iemācīties jaunas prakses. Vai arī "Atslābinoša masāža topošajai māmiņai" - ideāla dāvana topošajām māmiņām, lai justos labi un atpūstos.

Mūsu misija ir sniegt cilvēkiem labsajūtu un atveseļošanos. Mēs ticam, ka ikviens no mums ir pelnījis brīdi sev, brīdi, kad var aizmirst par ikdienas rūpēm un pilnībā atpūsties. "Labo sajūtu laboratorija" ir vieta, kur šis brīdis kļūst par realitāti.

Nāciet un izbaudiet labsajūtu "Labo sajūtu laboratorijā"!