Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Grand Rose SPA Hotel

Grand Rose SPA Hotel ir unikāla viesnīca, kas atrodas Kuresārē, Igaunijā. Šī viesnīca ir īpaši projektēta, apvienojot mūsdienīgu un senatnīgu stilu. Rozes simbols, kas ir mīlestības, jaunības, veselības, svaiguma, tīrības, draudzības un veiksmes emblēma, caurvij visu ēku. Piedāvājumi ietver atpūtu divām personām ar vienu nakti, un cenas sākas no 125,00 €. Ideāli piemērots dzimšanas dienām, vārda dienām, saderināšanās un kāzu gadadienām.

Grand Rose SPA Hotel
Filtrs

Vidējā cena 162,00 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu

Atpūtas Paradīze Grand Rose SPA Hotel

Grand Rose SPA Hotel ir viesnīca, kas piedāvā vairāk nekā vienkāršu naktsmītni. Šeit katrs elements ir rūpīgi izvēlēts, lai nodrošinātu maksimālu komfortu un relaksāciju. 🌹

Piedāvājumi, Kas Pārsniedz Gaidījumus

Viesnīca piedāvā dažādus piedāvājumus, kas ir piemēroti dažādām dzīves situācijām. Vai meklējat ideālu vietu dzimšanas dienas svinēšanai vai romantisku piedāvājumu divām personām? Grand Rose SPA Hotel ir ideāla izvēle. Piedāvājumi ietver visu, sākot no relaksējošām brīvdienām līdz īpašiem piedāvājumiem kāzu gadadienām.

Cenas ir pieejamas un sākas no 125,00 € par vienu nakti divām personām. Viesnīca piedāvā arī lojalitātes programmu, kas ļauj saņemt atlaides un bonusus. Tāpēc, ja vēlaties izbaudīt neaizmirstamu atpūtu, Grand Rose SPA Hotel ir vieta, kur to darīt.