Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
LV
RU
Pašapkalpošanās
Izlase

Geo Side Mount Diving

„Geo Side Mount Diving” ir uzņēmums, kas piedāvā niršanas apmācības, niršanas ekipējuma nomu, daivinga ceļojumus un niršanas pakalpojumus, īstenojot sarežģītus uzdevumus zem ūdens. Uzņēmuma vadītājs un galvenais treneris ir Georgijs Oboļevičs, kas ir tehniskā daivinga profesionālis ar ilggadēju un bagātu pieredzi, nirstot atvērtos ūdeņos dažādās pasaules valstīs. Uzņēmuma misija ir ieinteresēt cilvēkus par apbrīnojamo zemūdens dzīvi. Niršana ir ļoti ekskluzīvs, kā arī aizraujošs un interesants sporta veids. Daivinga prasmes ļauj iepazīt zemūdens pasauli un savām acīm baudīt tās krāsaino daudzveidību. 

Geo Side Mount Diving
Filtrs

Vidējā cena 286,25 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu