Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Caffeine

„Caffeine" ir lielākā kafijas bāru ķēde Baltijā ar 27 kafejnīcām. Piedāvājumā – kafija, pašu gatavotas kūkas, un citas gardas uzkodas, ideāla vieta jaunu ideju radīšanai.

Filtrs

Vidējā cena 5,25 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu
VĒRTĒJUMI

Īsti klienti. Īsta pieredze. Īstas atsauksmes.

5.0 3 Atsauksmes

5 punkti 100,00%

4 punkti 0,00%

3 punkti 0,00%

2 punkti 0,00%

1 punkts 0,00%

In

Apstiprināts lietotājs

Inara

Garda kafijas pauze „Caffeine” kafejnīcās

Apstiprināts lietotājs

5.0

2024-02-22

Ol

Apstiprināts lietotājs

Olga

„Caffeine” dāvanu karte

Apstiprināts lietotājs

5.0

2024-01-04

Je

Apstiprināts lietotājs

Jelena

Garda kafijas pauze „Caffeine” kafejnīcās

Apstiprināts lietotājs

5.0

Lai iepriecinåt foršus cilvékus

2023-12-21

Kafijas Māksla ar "Caffeine"

"Caffeine" ir vairāk nekā vienkārši kafejnīca; tā ir vieta, kur valda mīlestība pret kafiju un tās daudzveidīgo kultūru. Katrā no kafejnīcām, kas izvietotas visā Latvijā, no Rīgas līdz Siguldai, tiek piedāvāts kaut kas īpašs - sākot no klasiskām kafijas receptēm līdz pat moderniem eksperimentiem.

Kafijas Garšu Ceļojums

Izmēģini "Caffeine" un dodies garšu ceļojumā, kas aizvedīs tevi līdz pat tālākajām Brazīlijas, Kolumbijas vai Gvatemalas kafijas plantācijām. Katrs glāze ir kā stāsts, kas stāsta par aizraujošām garšām un aromātiem. Piedāvājumā ir gan siltie ziemas vakaru dzērieni, gan atvēsinoši ledus dzērieni vasaras karstumā.

"Caffeine" ir izveidojusi īpašu vietu, kur katra kafijas tase ir vairāk nekā tikai dzēriens. Tā ir brīva un mūsdienīga gaisotne, kurā var izbaudīt gan smieklīgus, gan nopietnus brīžus. Piedāvājumā ietilpst arī pašu gatavotas kūkas un citas gardas uzkodas, kas padara kafijas baudīšanas brīdi vēl patīkamāku.

Dāvanu kartes sniedz iespēju izvēlēties kafijas un brauniju kombināciju, kas ir perfekta dāvana jebkuram, kurš novērtē kvalitatīvu atpūtu un patīkamus mirkļus. Šī ir ne vien dāvana tuviniekiem, bet arī pašam sev - lai iepazītu kafijas pasauli no jauna un neaizmirstamu piedzīvojumu.

Apmeklējot "Caffeine", tu ne tikai baudīsi lielisku kafiju, bet arī izjutīsi, kā katra tase veido savu stāstu. Tas ir ceļojums, kurā katrs solis ir pildīts ar kvalitāti un garšas niansēm. Izmantojot dāvanu karti, tu vari izbaudīt šo ceļojumu pilnībā, atklājot dažādas kafijas garšas un to radīto noskaņojumu.