Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
LV
RU
Pašapkalpošanās
Izlase

Akvaparks Atlantis H2O: Zemūdens Aizraušanās

Diveļojies zemūdens piedzīvojumos akvaparkā "Atlantis H2O"! 🌊 Šeit atradīsi ne tikai viļņu un riņķojošos baseinus, bet arī astoņus dažādus ūdens slidkalniņus, no kuriem garākais pārsniedz pat 120 metrus. Jaunākajiem viesiem ir atsevišķi nodalīta jautrības un spēļu zona ar diviem mazākiem slidkalniņiem un klinšu kāpšanas zonu. 🎉 Piedzīvojumu meklētājiem akvaparks ir atvērts pat valsts svētku un skolēnu brīvlaikos. Iegādājies dāvanu karti un padari šo dienu īpašu!

Atlantis H2O
Filtrs

Vidējā cena 59,00 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu

Zemūdens Piedzīvojumi Akvaparkā "Atlantis H2O"

Akvaparkā "Atlantis H2O" ir vairāk nekā vienkārši ūdens atrakcijas. Šis ir īsts piedzīvojumu rīgs, kur katrs ģimenes loceklis atradīs kaut ko sev. No viļņu un riņķojošajiem baseiniem līdz astoņiem dažādiem ūdens slidkalniņiem - šeit ir viss, lai padarītu dienu neaizmirstamu.

Ideāla Atpūta Jaunākajiem Viesiem

Jaunākajiem viesiem ir atsevišķi nodalīta jautrības un spēļu zona, kurā atrodas divi mazāki slidkalniņi un klinšu kāpšanas zona. Šī ir ideāla vieta, kur bērni var droši izklaidēties, kamēr pieaugušie izbauda citus parka piedāvājumus.

Akvaparka "Atlantis H2O" piedāvājumi ir plaši un daudzveidīgi, sākot no piedzīvojumiem pieaugušajiem līdz atrakcijām mazākajiem. Šeit ir viss, ko vajag, lai pavadītu kvalitatīvu laiku ar ģimeni. Iegādājies dāvanu karti un padari šo dienu īpašu! Darba laiks ir ļoti elastīgs, tāpēc vari izvēlēties sev visērtāko laiku. Turklāt, akvaparka atrakcijas ir atvērtas arī Igaunijas, Latvijas un Somijas valsts svētku un skolēnu brīvlaikos, tāpēc šis ir ideāls piedāvājums jebkurā gadalaikā.