Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
Pašapkalpošanās
Izlase

Apgrieztā māja

Apgrieztā māja ir uzbūvēta otrādi! Tā atrodas ainaviskā vietā Tukuma novada Smārdē, un sagādās jautrus izaicinājumus viesu vestibulārajam aparātam. Teritorijā papildus pieejams Tornado tunelis, Spoguļu labirints un MINI Golfs.

Apgrieztā māja
Filtrs

Vidējā cena 15,13 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Apgrieztā māja - jauns veids kā izbaudīt brīvdienu

Apgrieztā māja Smārdē ir viena no retajām vietām Latvijā, kur iespējams pilnībā mainīt ikdienas perspektīvu. Šī atrakcija piedāvā iespēju apskatīt pasauli no cita skatu punkta - burtiski! Viss, kas parasti atrodas zem kājām, ir virs galvas, radot neparastu un aizraujošu pieredzi.

Apgrieztā māja ir lieliska izvēle tiem, kuri meklē kaut ko neierastu un oriģinālu. Atrakcija ir piemērota visām vecuma grupām, tāpēc tā ir perfekta vieta, kur pavadīt laiku ar ģimeni vai draugiem. Papildus izklaidējošajai pieredzei, māja piedāvā arī lieliskas iespējas fotografēšanai, kur var radīt unikālus un smieklīgus attēlus, kas būs lielisks papildinājums jebkurai foto kolekcijai.

Unikālas dāvanu kartes - oriģināls veids kā iepriecināt tuviniekus

Papildus neaizmirstamai apmeklējuma pieredzei, Apgrieztā māja Smārdē piedāvā arī iespēju iegādāties dāvanu kartes, kas ir lielisks veids, kā iepriecināt tuviniekus ar neparastu dāvanu. Šīs dāvanu kartes ir piemērotas dažādām svinībām - dzimšanas dienām, gadadienām vai kā pārsteigums bez īpaša iemesla.

Piedāvājumā iekļautā atrakcija ir ne tikai izklaidējoša, bet arī izglītojoša, jo apmeklētāji var uzzināt par optiskajām ilūzijām un fizikas likumiem, kas rada apgrieztās mājas efektu. Tādējādi dāvanu karte uz Apgrieztā māju ir vairāk nekā tikai atpūta - tā ir iespēja mācīties un pētīt, jautri pavadot laiku.

Tātad, ja meklē kaut ko neparastu un aizraujošu, Apgrieztā māja Smārdē ir lieliska izvēle. Ne tikai kā brīvdienu izklaides iespēja, bet arī kā unikāla dāvanu ideja.