Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Tirdzniecības vietas Palīdzība
LV
RU
Pašapkalpošanās
Izlase

„Stopify Regular” atbalsts Ukrainai papildus 10% no Lieliska Dāvana


Pakalpojuma vieta: Rīga nov., Jūrmala nov., Ādaži nov., Ogre nov., Jelgava nov., Bauska nov., Liepāja nov., Valmiera nov., Sigulda nov., Daugavpils nov., Rēzekne nov., Tukums nov., Visā Latvijā, Ventspils nov., Cēsis nov., Smiltene nov., Līgatne nov., Aizkraukle nov., Jēkabpils nov., Madona nov.
Izvēlēties cenu
Ielikt grozā
Kāpēc izvēlēties šo dāvanu karti?
110% no ziedojuma tiek pārskaitīti projektam „Ukrainas cilvēkiem!“ Paldies par Jūsu labestību!

Pēdējo mēnešu laikā ziņas par Krievijas brutālo iebrukumu Ukrainā jau kļuvušas ierastas, turklāt cilvēku entuziasms ziedot ir krietni samazinājies. Tomēr karš joprojām turpinās ļoti aktīvi – uz spēles ir likta Ukrainas un arī visas brīvās Eiropas nākotne. Ja Ukraina uzvarēs, mēs varēsim atviegloti nopūsties. Ja nē, mums nāksies dzīvot nepielūdzamā agresora apdraudējuma apstākļos vēl sazin cik ilgi… Īpaši tas attiecas uz Centrāleiropas un Austrumeiropas reģioniem, kurus apdzīvojam. Tāpēc Latvijas atbalsts drosmīgajiem Ukrainas aizstāvjiem jorprojām ir un arī turpmāk būs ārkārtīgi svarīgs!

Vietne „Stopify” ir pakalpojums, kas ļauj regulāri ziedot nelielu summu, lai atbalstītu Ukrainas armijas centienus atbrīvot savu dzimteni. Kopā mēs varam savākt iespaidīgu summu reālai palīdzībai, nemaz nepieminot to gandarījuma pilno sajūtu, kas rodas, piedaloties tik nozīmīgā lietā…

Jums būs iespēja izvēlēties kādu no piedāvātajām dāvanu kartēm, sniedzot regulāru atbalstu Ukrainai uz 1, 3, 6 vai 12 mēnešiem.  Šī dāvanu karte nav abonements, bet dāvanu karte, kas sniedz atbalstu Jūsu izvēlētam termiņam, par konkrēto summu.

Jūsu ziedojums palīdzēs Ukrainas bruņotajiem spēkiem iegādāties un nogādāt uz frontes līniju tik ļoti nepieciešamās lietas  – dronus, nakts redzamības ierīces, metāla detektorus, ģeneratorus, uzlādes ierīces, transportlīdzekļus, medicīniskos piederumus, apģērbu, apavus u.c.

Sniedziet savu ieguldījumu cīņā ne tikai par Ukrainas, bet arī par visas Eiropas brīvību!

Saziedotie līdzekļi tiks novirzīti tur, kur tas būs visvairāk vajadzīgs. „Lieliska Dāvana” un „Ziedot.lv” par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 110 % apmērā nonāk paredzētajam mērķim.

Svarīgi! Visu dāvanu karšu summu ar papildus 10% no karšu vērtības „Lieliska Dāvana” pārskaita „Ziedot.lv” 1 reizi mēnesī.

Vieta
Vieta

Visa Latvija

Cita svarīga informācija
Cita svarīga informācija

Iegādājoties dāvanu karti, tā automātiski tiks uzskatīta par izmantotu un tās vērtība tiks novirzīta „Ziedot.lv“ projektam „Ukrainas cilvēkiem!“ Uz šo dāvanu karti neattiecas 12 mēnešu derīguma termiņš un apmaiņas iespējas - tā tiek uzskatīta par izmantotu iegādes brīdī, automātiski novirzot 110% dāvanu kartes vērtību „Ziedot.lv“ projektam „Stopify“

Jautājumi un atbildes

Šeit Jūs varat uzdot savu jautājumu

Jums varētu interesēt

VĒRTĒJUMI

Īsti klienti. Īsta pieredze. Īstas atsauksmes.


Pakalpojuma vieta: Rīga nov., Jūrmala nov., Ādaži nov., Ogre nov., Jelgava nov., Bauska nov., Liepāja nov., Valmiera nov., Sigulda nov., Daugavpils nov., Rēzekne nov., Tukums nov., Visā Latvijā, Ventspils nov., Cēsis nov., Smiltene nov., Līgatne nov., Aizkraukle nov., Jēkabpils nov., Madona nov.
Ielikt grozā
Kāpēc izvēlēties šo dāvanu karti?
110% no ziedojuma tiek pārskaitīti projektam „Ukrainas cilvēkiem!“ Paldies par Jūsu labestību!
Jaunumi! Izvēlieties pats, kā izskatīsies jūsu dāvanu karte!
"LIELISKA DĀVANA" ATRODAMA ARĪ: Iepirkšanās noteikumi
Dāvanu iepakojums Maisiņi, aploksnes, kastes
Visam mūsu dāvanu sortimentam mēs piedāvājam plašu, krāsainu iepakojumu izvēli, kas dāvanai piešķirs īpašu pieskārienu un ekskluzivitāti. Jūs varat izvēlēties no plaša krāsu, formu un faktūru diapazona. Jūs varat iesaiņot dāvanu kartes, dāvanu komplektus vai elektroniskās dāvanu kartes.
E-dāvanu karte Izvēlieties elektroniskās dāvanu kartes dizainu pats!
Kad izvēlēsieties un apmaksāsiet e-dāvanu karti, Jums būs iespēja izvēlēties kādu no 8 noformējuma veidiem un ierakstīt apsveikumu tās saņēmējam. Dāvana būs Jūsu e-pastā tikai 1 minūtes laikā! Dotā informācija neattiecas uz iepirkšanās centru un "Lieliska dāvana" nominālām dāvanu kartēm.
Dāvanu čeks
Papīra e-dāvanu karte. Izvēlieties piegādes veidu - izņemšana pakomātā, ar kurjeru, ar pasta starpniecību vai saņemšanu mūsu "Lieliska dāvana" veikalos. Dotā informācija neattiecas uz T/C dāvanu kartēm.