Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. Uzņēmumiem B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
LV
RU
Pašapkalpošanās
Izlase

„Masāžas telpa” Lielvārdē

„Masāžas telpa” Lielvārdē piedāvā kvalitatīvas masāžas, kas palutinās ķermeni un ļaus izbaudīt mierpilnu relaksāciju. Salons rūpējas par katru klientu, nodrošinot augstāko servisa līmeni. Piedāvājumā ir dažādas masāžas, piemēram, pilna ķermeņa un muguras masāža. Ieguldiet laiku sev un izbaudiet relaksējošu masāžu „Masāžas telpā”.

Masāžas telpa
Filtrs

Vidējā cena 42,50 €

Rādīt tikai ar atlaidi

Nav rezultātu

Masāžas piedāvājums Lielvārdē

„Masāžas telpa” Lielvārdē ir vieta, kur jūs varat atpūsties un atjaunoties. Salons piedāvā dažādas masāžas procedūras, kas ir pielāgotas katram klientam. Vai jūs meklējat pilna ķermeņa masāžu vai specifisku muguras masāžu? „Masāžas telpa” ir jūsu risinājums.

Kvalitāte un profesionālisms

Masāžas terapeiti ir augsti kvalificēti speciālisti, kuri nodrošina kvalitatīvu pakalpojumu. Katra masāža tiek veikta ar lielu uzmanību un rūpēm, lai nodrošinātu klienta pilnīgu relaksāciju un labklājību. Salons piedāvā arī dažādas akcijas un atlaižu piedāvājumus, kas padara masāžu vēl pievilcīgāku. Ieguldiet laiku sev un izbaudiet relaksējošu masāžu „Masāžas telpā”.