Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.

Ainaviska izjāde parkā + fotosesija


Pakalpojuma vieta: Daugavpils nov., Latgale
Ilgums: 2 stundas
Personu skaits: 2 pers.
No 66,00
Izvēlēties cenu
Ielikt grozā
Kāpēc izvēlēties šo dāvanu karti?
Bezmaksas dāvanu kartes maiņa un pagarinājums 12 mēnešu derīguma termiņš Mazāka vai tāda pati cena kā pie sadarbības partnera Bezmaksas piegāde

Jūs varēsiet droši jāt pat esot pilnīgi bez pieredzes. Klajumu zirgi ir mierīgi, izjādes pamatā ir harmoniska atpūta pie dabas un saskarsmē ar zirgu. Tāpēc ir tik tālu jābrauc, lai nesastapt ļaudis, taču būs pastāvīgā saskarsmē ar šalcošu mežu un mainīgo Daugavu, nešķērsot auto ceļus, baudīt vientulību (jāpiebilst, gan instruktora pavadībā), priežu - ozolu mežu Daugavаs ielejā, elpot svaigu zāļu smaržu un ieraudzīt "šāvējgurķus"! 

Jūs tiksiet arī iemūžināti fotogrāfijās, lai pēc kada ilgāka laika varētu remdēties skaistās un patīkamās atmiņās par labi pavadītu laiku. Fotosesija notiek ar Jūsu fotogrāfu vai arī ir iespēja Jūs nofotografēt ar Jūsu fotoaparātu vai telefonu!

Vieta
Vieta

Zirgu sēta „KLAJUMI", Kaplavas pagasts, Krāslavas novads

Ilgums
Ilgums

2 stundas

Dāvana veltīta
Dāvana veltīta

2 personām

Reģistrācija
Reģistrācija

Pakalpojuma sniedzēja informācija tiks parādīta iegādājoties dāvanu

Dāvanas derīguma termiņš
Dāvanas derīguma termiņš

12 mēneši

Cita svarīga informācija
Cita svarīga informācija

Vecuma ierobežojuma nav. Lūdzu ņemiet līdzi pases. Fotosesija notiek ar Jūsu fotogrāfu vai arī ir iespēja Jūs nofotografēt ar Jūsu fotoaparātu vai telefonu!

Apģērbs
Apģērbs

Iesakām ērtu apģērbu un sporta apavus vai garus zabakus.

Jautājumi un atbildes

Šeit Jūs varat uzdot savu jautājumu

VĒRTĒJUMI

Īsti klienti. Īsta pieredze. Īstas atsauksmes.

Dāvanu iepakojums Maisiņi, aploksnes, kastes
Visām mūsu dāvanu sortimentam mēs piedāvājam plašu, krāsainu iepakojumu izvēli, kas dāvanai piešķirs īpašu pieskārienu un ekskluzivitāti. Jūs varat izvēlēties no plaša krāsu, formu un faktūru diapazona. Jūs varat iesaiņot dāvanu kartes, dāvanu komplektus vai elektroniskās dāvanu kartes.
E-dāvanu karte Izvēlieties elektroniskās dāvanu kartes dizainu pats!
Kad izvēlēsieties un apmaksāsiet e-dāvanu karti, Jums būs iespēja izvēlēties kādu no 8 noformējuma veidiem un ierakstīt apsveikumu tās saņēmējam. Dāvana būs Jūsu e-pastā tikai 1 minūtes laikā! Dotā informācija neattiecas uz T/C un "Lieliska dāvana" nominālām dāvanu kartēm.
Dāvanu čeks
Papīra e-dāvanu karte. Izvēlieties piegādes veidu - ar kurjeru, ar pasta starpniecību vai saņemšanu mūsu "Lieliska dāvana" veikalos. Dotā informācija neattiecas uz T/C dāvanu kartēm.