Zemeņu šokolādes masāža


Pakalpojuma vieta: Rīga, Vidzeme
Ilgums: 1,15st
Personu skaits: 1 pers.
Izvēlēties cenu
Ielikt grozā patīk
Kāpēc izvēlēties „Lieliska dāvana"?
12 mēnešu derīguma termiņš Mazāka vai tāda pati cena kā pie sadarbības partnera Ātra piegāde

Procedūras laikā viss ķermenis tiek apstrādāts ar zemeņu skrubi, kas attīrīs ādu no atmirušajām ādas šūnām, padarot to maigu un veselīgi starojošu. Zemenes palēnina ādas novecošanās procesu un tām piemīt grumbiņu izlīdzinošas īpašības. Tām piemīt antioksidantu un barojošas īpašības, kā arī tās ir bagātas ar C vitamīnu.

Zemeņu aromāts ir kaisles aromāts, kas spēj atmodināt emocijas. Paaugstina garastāvokli un noņem emocionālo spriedzi. Tad tiek uzklāta īsta silta šokolāde, tiek veikta visa ķermeņa relaksējoša masāža. Šokolādes masāža tiek veikta ar vieglām, slīdošām, ritmiskām kustībām, atbrīvojot organismu no uzkrātās spriedzes. Tas ir lielisks veids, kā palutināt ādu, to barojot, mīkstinot un tonizējot.

Kakao veicina laimes vielas endorfīna izstrādāšanos smadzenēs, kas remdina sāpes, atbrīvo no negatīvām emocijām, novērš nogurumu un visbeidzot vērš laimīgāku. Procedūras nobeigumā - šokolādes ietīšana.

Šokolādes ietīšana palīdz nodrošināt ādu ar vērtīgām aktīvajām vielām - mazināt celulītu, paplašināt asinsvadus un uzlabot asinsriti, mitrināt ādu, sintezēt kolagēnu un elastīnu ādas šūnās, atjaunot ādu, aizsargāt šūnas no bojājumiem un novecošanas kā arī normalizēt vielmaiņas procesus. Masāža notiek sveču gaismā, skanot relaksējošai mūzikai.

Vieta
Vieta

Salons „SPA Debess“ , A.Čaka ielā 128, Rīga

Ilgums
Ilgums

1,15st

Dāvana veltīta
Dāvana veltīta

1 persona

Reģistrācija
Reģistrācija

Pakalpojuma sniedzēja informācija tiks parādīta iegādājoties dāvanu

Dāvanas derīguma termiņš
Dāvanas derīguma termiņš

12 mēneši

Cita svarīga informācija
Cita svarīga informācija

Ja pakalpojums nav atcelts 24 stundu laikā pirms rezervācijas, tad dāvanu karte uzskatāma par izmantotu

VĒRTĒJUMI

Īsti klienti. Īsta pieredze. Īstas atsauksmes.