Ūdensizturīgi aksesuāri RAIN:IS

Tikai pie mums

Pakalpojuma vieta: Visā Latvijā
Ilgums: bez ierobežojuma
Izvēlēties cenu
Ielikt grozā
Kāpēc izvēlēties „Lieliska dāvana"?
12 mēnešu derīguma termiņš Mazāka vai tāda pati cena kā pie sadarbības partnera Ātra piegāde

Nav sliktu laikapstākļu, ir tikai nepiemērots apģērbs to baudīšanai! Lietaini laikapstākļi ir un būs mūsu dzīves sastāvdaļa, tādēļ mums tiem ir jāpielāgojas un jāpieņem. Izbaudi lietus lāses ar RAIN:IS aksesuāriem.

Tev būs iespēja izvēlēties materiāla apdruku, sazinoties ar RAIN:IS pa e-pastu agnese@rainis.eu un norādot dāvanu kartes svītru kodu.

Velo aksesuāri

Bērnu velo sēdekļa aizdare ar metāla spiedpogām. Piemērojams bērna augumam. Viegls. Salokāms nelielā izmērā. RAIN:IS izveidota apdruka un atstarotājs aizmugures pusē. Pieejami 3 krāsās (melns, zils, bordo). Stiprinās pie velo rāmja ar cilpu. ONE SIZE, universāls (garums – 63cm, platums – 55 cm, diametrs – 65cm).

Divpusējs velo sēdekļa pārvalks – uz abām pusēm lietojams velo sēdekļa pārvalks. Der praktiski visiem sieviešu un vīriešu, arī bērnu velo sēdekļiem. Pieejams 3 dažādās krāsās un apdrukās (melns, zils, bordo), kombinējot ar citiem velo aksesuāriem (otra puse 6 apdrukās, ko kombinē ražotājs).

Lietus velo-jostas soma. Lietojama vidēji stipros un stipros nokrišņos. Piemērota stiprināšanai pie jostas vai ap velosipēda rāmi. Platums – 21cm, garums – 15cm.

Lietus aksesuāri

Mugursomas pārvalks. Piemērots pastaigām vidēji stipru un stipru nokrišņu (lietus vai sniega) gadījumā. Ūdens necaurlaidība – 1500mm. Viegls, elpojošs materiāls. Universāls izmērs. Salokāms nelielā izmērā. Ar atstarotāju. Pieejams 3 krāsās (melns, zils, bordo). Platums - 40cm, garums - 50 cm, diameters - 44cm.

Lietus kāju pārvalki. Piemēroti pastaigām vidēji stipru un stipru nokrišņu (lietus vai sniega) gadījumā. Ūdens necaurlaidība – 1500mm. Viegls, elpojošs materiāls. Universāls izmērs. Salokāms nelielā izmērā. Aprīkoti ar atstarojošu lenti. Pieejami 2 krāsās (melni un zili). Platums – 25cm, garums – 53cm.

Lietus velo-jostas soma. Lietojama vidēji stipros un stipros nokrišņos. Ūdens necaurlaidība – 1500mm. Piemērota stiprināšanai pie jostas vai ap velosipēda rāmi. Ietilpīga - var ievietot, piemēram, slapjos velo aksesuārus. Pieejama 3 krāsās (melns, zils, bordo). Kombinējama ar citiem velo aksesuāriem. Platums – 21cm, garums – 15cm.

Vieta
Vieta

Pasūtījumu iespējams veikt, rakstot uz e-pastu agnese@rainis.eu un norādot dāvanu kartes svītrukodu.

Ilgums
Ilgums

bez ierobežojuma

Dāvana veltīta
Dāvana veltīta

1 persona

Reģistrācija
Reģistrācija

Pakalpojuma sniedzēja informācija tiks parādīta iegādājoties dāvanu

Dāvanas derīguma termiņš
Dāvanas derīguma termiņš

12 mēneši

VĒRTĒJUMI

Īsti klienti. Īsta pieredze. Īstas atsauksmes.


Pakalpojuma vieta: Visā Latvijā
Ilgums: bez ierobežojuma
Izvēlēties cenu
Ielikt grozā
Kāpēc izvēlēties „Lieliska dāvana"?
12 mēnešu derīguma termiņš Mazāka vai tāda pati cena kā pie sadarbības partnera Ātra piegāde
Jaunumi! Izvēlieties pats kā izskatīsies jūsu dāvanu karte!
"LIELISKA DĀVANA" ATRODAMA ARĪ:
E-dāvanu karte Izvēlieties elektroniskās dāvanu kartes dizianu pats!
Kad izvēlēsieties un apmaksāsiet e-dāvanu karti, jums būs iespēja izvēlēties kādu no 8 noformējuma veidiem un ierakstīt apsveikumu tās saņēmējam. Dāvana būs Jūsu e-pastā tikai 1 minūtes laikā!
Dāvanu čeks
Stilīgā e-dāvanu karte ir izdrukāta. Izvēlieties piegādes veidu - ar kurjeru, ar pasta starpniecību vai saņemšanu mūsu "Lieliska dāvana" veikalos.