Pirts apmeklējums un procedūra pēc izvēles

Tikai pie mums

Pakalpojuma vieta: Rīga, Vidzeme
Ilgums: 60 min.
Personu skaits: 1 pers.
Izvēlēties cenu
Ielikt grozā
Kāpēc izvēlēties „Lieliska dāvana"?
12 mēnešu derīguma termiņš Mazāka vai tāda pati cena kā pie sadarbības partnera Ātra piegāde
  • Tvaika pirts apmeklējums – mitrās tvaika pirtis labvēlīgi ietekmē centrālās nervu sistēmas un muskuļu nervu aparāta darbību kopumā, kā arī labvēlīgi iedarbojas uz veģetatīvo nervu sistēmu. Pirts iedarbojas arī uz organisma imūnsistēmu, tāpēc nereti pie pirmajiem jūtamajiem vīrusu infekcijas simptomiem, nopēršanās pirtī šo infekciju aptur un slimība atkāpjas pat īsti nesākusies. Tas viss labvēlīgi ietekmē iekšējo orgānu funkcijas. Tas tiek nodrošināts ar vielmaiņas procesiem, kurus regulē centrālā nervu sistēma.  Pēc pirts uzlabojas fiziskā pašsajūta, miegs, apetīte, pazeminās vai vispār izzūd emocionālā spriedze, izzūd depresija. 

 Procedūra pēc izvēles :

  • Pīlinga masāža - Efektīvi attīra ādu, noņem netīrumus, nogludina virsmas epidermu un atver poras,bagātina ādu ar vajadzīgiem mikroelementiem, atjauno ādas "skābekļa elpošanu", ļauj pastiprināt kosmētikas līdzekļu iedarbību.
  • Ietīšana aļģēs  - Aļģu ietīšana ir efektīva procedūra, kas gan relaksē, gan attīra organismu, padarot ādu maigu un elastīgu, apgādā to ar vērtīgām minerālvielām un mikroelementiem.
  • Pirts pēriens - Pirts pēriens atjauno zudušo enerģiju, harmonizē fizisko ar garīgo „es”, liek pastiprināti domāt par attiecību kopšanu.
  • Krēma/maskas uzklāšana ķermenim – Makai piemīt dziļi mitrinoša, tonizējoša un ādu atjaunojoša iedarbība.
  • Sejas/ dekoltē masāža - Tā ir neaizvietojama sejas ādas kopšanas sastāvdaļa, jo atjaunojas enerģija, palielinās ādas elastība, uzlabojas sejas krāsa, pašsajūta un garastāvoklis. Masāža uzlabo asinsriti un vielmaiņu, palīdz ādai elpot, saglabāt jaunību un tvirtumu.
  • Pēdu masāža – ļoti viegla un estētiska kāju pēdu masāža, kas iekļauj sevī secīgas iedarbības uz dažādām refleksogena zonām.            
Vieta
Vieta

Salons „Estetic Treatment Palace“, Blaumaņu iela 12 A, Rīga

Ilgums
Ilgums

60 min.

Dāvana veltīta
Dāvana veltīta

1 persona

Reģistrācija
Reģistrācija

Pakalpojuma sniedzēja informācija tiks parādīta iegādājoties dāvanu

Dāvanas derīguma termiņš
Dāvanas derīguma termiņš

12 mēneši

VĒRTĒJUMI

Īsti klienti. Īsta pieredze. Īstas atsauksmes.

E-dāvanu karte Izvēlieties elektroniskās dāvanu kartes dizianu pats!
Kad izvēlēsieties un apmaksāsiet e-dāvanu karti, jums būs iespēja izvēlēties kādu no 8 noformējuma veidiem un ierakstīt apsveikumu tās saņēmējam. Dāvana būs Jūsu e-pastā tikai 1 minūtes laikā!
Dāvanu čeks
Stilīgā e-dāvanu karte ir izdrukāta. Izvēlieties piegādes veidu - ar kurjeru, ar pasta starpniecību vai saņemšanu mūsu "Lieliska dāvana" veikalos.