Konkurss "Romantiska atpūta Dikļu pilī"

 

                  

 

Vasara tuvojas noslēgumam, taču Lieliska dāvana rūpējas par to, lai vasara nebeigtos, tāpēc esam izveidojuši konkursu sadarbība ar viesnīcu “Dikļu pils”, kas norisināsies līdz pat 31. augustam!

Balva:

2017. gada 31. augustā, mēs izlozēsim vienu laimīgo, kurš iegūs iespēju vēl kaut mirkli aizbēgt no rudens, atpūšoties divatā Dikļu pilī ar SPA vannas piedevām, Junior Suite numurā (130 € vērtībā).


Konkursa noteikumi:

1. Konkursu organizē – SIA “Lieliska Dāvana”, reģistrācijas nr. 40103414642, juridiskā adrese Bērzaunes iela 7, Rīga, LV-1039.

2. Konkursa norises laiks: no 10.08.17  līdz 31.08.17

3. Balvu fonds: 1 (viena) balva - Romantiska atpūta divatā “Dikļu pilī” ar SPA vannas piedevām Junior Suite numurā.

4. Uzvarētāja paziņošanas datums: 01.09.2017

5. Konkursa dalībnieki:

6. Konkursa norise: interneta vietne www.lieliskadavana.lv

  6.1. Ikviens mājas lapas www.lieliskadavana.lv lietotājs, kurš laika posmā no 11.08.2017. līdz 31.08.2017. ir piereģistrējis jaunumu saņemšanai mājaslapā: www.lieliskadavana.lv. Reģistrācija, kura veikta pēc šajā punktā noradītā laika, tiek uzskatīta par nederīgu un tā nepiedalās balvas izlozē;

  6.2. Uzvarētājs piekrīt, ka sniegs precīzu informāciju (vārds, uzvārds, e-pasts);

  6.3. Uzvarētājs piekrīt, ka saņemot balvu tiek uzņemta fotogrāfija, kas tiek publicēta „Lieliska dāvana“ sociālajos portālos.

7. Konkursa beigās 31.08.2017  no visiem jaunajiem dalībniekiem, kuri veikuši reģistrāciju konkursa norises laikā, tiks izlozēts viens, kurš laimēs Romantisku atpūtu divatā “Dikļu pilī” Junior Suite numurā.

8. Konkursa dalībniekiem var būt izdevumi, kas atkarīgi no konkursa dalībnieka individuālās situācijas, kuru rašanos un lielumu konkursa rīkotāji nevar paredzēt.

9. Konkursa rīkotājs ar uzvarētāju sazināsies elektroniski uz dalībnieka piereģistrēto e-pastu.

10. Uzvarētāja vārds un uzvārds var tikt publicēts sociālajos portālos – www.facebook.com un www.draugiem.lv .

11. Balvas saņemšanas brīdī uzvarētājam konkursa rīkotājam ir jāuzrāda derīgi personu apliecinošie dokumenti. Ja balvas ieguvējs ir nepilngadīga persona, balvu var saņemt viņa likumiskais pārstāvis.

12. Dalībnieki piekrīt, ka uz viņu e-pastiem tiks izsūtītas jaunumu vēstules.

13. Krāpšanas gadījumā organizatori patur tiesības dzēst dalībnieku no dalībnieku saraksta.

14. Konkursā nevar piedalīties “Lieliska dāvana” darbinieki vai viņu ģimenes locekļi.

15. Ja ar uzvarētāju neizdodas sazināties 30 kalendāro dienu laikā no balvas uzvarētāja paziņošanas brīža, uzvarētājs tiek anulēts.

16. Balvas jāizņem 30 kalendāro dienu laikā no balvas uzvarētāja paziņošanas brīža.

17. Viens dalībnieks var iegūt vienu balvu.

18. Balvas nav maināmas pret naudu!

19. Konkursa rīkotāji patur tiesības mainīt šos konkursa noteikumus konkursa laikā.

20. Ar savu piedalīšanos Konkursā, dalībnieks apstiprina, ka ir iepazinies ar šiem noteikumiem, un dalībnieks piekrīt, ka konkursa rīkotāji drīkst apstrādāt, uzglabāt un izmantot viņu datus konkursa uzvarētāju noteikšanai un to publicēšanai portālos www.lieliskadavana.lv, www.facebook.com un www.draugiem.lv, kā arī balvas izsniegšanai. Datu apstrādes mērķis ir nodrošināt konkursa uzvarētāju noskaidrošanu un balvas izsniegšanu.