LV
Pašapkalpošanās Kontakti
Preces grozā
Jūsu pirkumu grozs ir tukšs
Pēc dāvanas izvēles, nospiediet pogu pievienot pirkuma grozam
Patīk

Ziemassvētki. Un ko šogad dāvināsi Tu?!

2019-12-05

Ziemassvētki. Un ko šogad dāvināsi Tu?!

Svētki – vai mēs tos svinam vai tikai patērējam?! Pasaules tendences skaidri norāda uz to, ka mums nepieciešams vairāk nekā patiesībā. Mēs skrienam, pērkam, ķeram visu bez mitas, bet aizmirstam par to, ka svētkus ir jāsvin. Deldējam nozīmi un cenšamies apkārtot sevi un sev tuvākos ar mantām, kas mums it kā sniedz komfortu vai īstermiņa laimes sajūtu…

Tik piesēdi uz minūti un aizdomājies… Tipiskais Ziemassvētku džemperis ar ziemeļbriedi vīram? Neatkārtojamais virtuves dvielītis svētku tematikā mammai? Tosteris draudzenei, kura tikko atradusi 45. recepti diētai? Vai šis veido svētku sajūtu mūsos? Mūsuprāt, Ziemassvētku sajūtu veido atmiņas, kuras mēs radām kopā – cepot pīrādziņus, rotājot eglīti, dziedot svētku dziesmas, slēpojot vai  kopā ieturot svinīgo maltīti. Pat, ja tavi Ziemassvētki nelīdzinās filmās redzamajiem un augstāk aprakstītajiem – nesatraucies, tikai mēs paši nosakām tradīcijas un definējam svētku īsto nozīmi.

Vienīgais, kas patiesi ietekmē notikumu būtību ir laiks. Laiks, kuru mēs veltam sev, laiks kuru mēs veltam mūsu mīļajiem, protams, arī laiks, kuru mēs pavadām veikalos, rindās pēc kārtējās trenda dāvanas. Vai atceries, cik daudz tādu bijis? Un kur tas viss tagad ir – pie Grinča alas nogāzē? Mēs, “Lieliska dāvana” esam par iespaidiem un skaistam atmiņām kopā! Dāvā ko patiesi nozīmīgu – dāvā laiku saviem tuvākajiem! Laiku kopā – smejoties, dodoties piedzīvojumos un izjūtos patiesi dabiskas emocijas. Adrenalīns, satraukums, prieks, izbrīns, atgūts iekšējais miers, pilnīga relaksācija vai gastronomisks garšas lidojumu… Jebko, bet patiesu.

Atkāpsimies no patēriņa pasaules malas un paskatīsimies uz otru pusi. Cik gan skaists skats tur paveras. Ar vecākiem aiziet uz pirtiņu un tā no sirds parunāties kā tad iet ikdienā. Mazo brāli vai māsu aizvest uz kartingiem un redzēt viņu smaidam. Cik gan lieliski un vienkārši… Šajos Ziemassvētkos ievies jaunu tradīciju – mērīt mīlestību un svētku izdošanos ne caur mantām. Ne caur cik daudz kurš sapirka, cik dārgi vai cik lieli. Bet cik īsti tas viss ir. Laiku un atmiņas nopirkt nevar – tās var radīt kopā esam. Radiet, dariet, baudiet!

“Lieliska dāvana” svētku reglaments ir tieši tāds pats kā ikdienas – “Dāvanas ar smaidu!”. Dāvināt ar smaidu, sniegt pozitīvus iespaidus un vairot to patīkamo – emociju dāvināšanas prieku. Tādēļ jau sākot no paša pirmā decembra, mūsu klienti tiek lutināti ar šokolādēm un no 9. decembra priecēsim mūsu veikala apmeklētājus ne tikai ar smaidu, bet arī ar burvīgām dāvanām no DOVE. Mēs pateicamies visiem, kuri izvēlas dāvināt patiesas vērtības nevis celt mantu cietokšņos. Par gaišiem, patiesiem, sirds-siltiem un labestīgiem svētkiem!

 

Jūsu, Lieliska dāvana!

Atpakaļ