LV
Pašapkalpošanās Kontakti
Preces grozā
Jūsu pirkumu grozs ir tukšs
Pēc dāvanas izvēles, nospiediet pogu pievienot pirkuma grozam
Patīk

Visu laiku labākie seriāli, kuri noteikti ir jāredz

2020-04-16

Visu laiku labākie seriāli, kuri noteikti ir jāredz

Mums visiem tagad ir jāpavada ļoti daudz laika mājās, praktiski viss laiks. Iespējams, jūs jau jau esat noskatījušies vairākas filmas un seriālus. To ir patiešām daudz, tāpēc vienmēr ir iespējams atklāt, ko jaunu. Mēs esam sagatavojuši, mūsuprāt, labāko seriālu TOP izlasi. Šajā sarakstā tika atlasīti visu laiku labākie seriāli visu vecumu grupu skatītājiem.

SERIĀLI PAR MEDIĶU DARBU

Cilvēkus šobrīd ļoti interesē filmas un TV seriāli par mediķu darbu, ārkārtas stāvokļiem un līdzīgām tēmām. Lai gan daudzas situācijas sērijās ir attēlotas šausmīgāk nekā mums ir tagad tomēr tajās ir daļa taisnības. Cilvēki ir apjukuši, neziņā, cenšas izdzīvot un aizsargāt savus mīļos. Mēs iesakām noskatīties vienas sezonas seriālu ,,Containment". Tas ir aizraujošs seriāls par epidēmijas uzliesmojumu Atlantā no pašiem pirmajiem mirkļiem. Daļa pilsētas tiek ievietota karantīnā, un tad sākas cīņa par savu dzīvību. Sērija stāsta vairāku cilvēku stāstus un parāda dzīvi karantīnā un ārpus tās. Karantīnā esošie cilvēki sastopas ar daudzām problēmām un grūtībām, lai pasargātu sevi no vīrusa.

Vai varat iedomāties, kas notiktu, ja jūs būtu pēdējais cilvēks pasaulē? Tas ir tieši tas atgadījās ar Filu seriālā ,,The Last Man on Earth”. Viņš paliek pilnīgi viens pats uz visas zemeslodes pēc nezināmas izcelsmes vīrusa, kas ir pārņēma visu pasauli. Kādu laiku puisis dzīvo pēc saviem noteikumiem, mijiedarbojas ar vidi, jo ​​uz zemes īsti nekas cilvēcisks  nepaliek. Protams, viņš sapņo par vēl kādu izdzīvojušo un reiz pavisam pēkšņi viņš satiek sievieti. Dzīve apgriežas otrādi ir no jauna jāpielāgojas un jāmācās izturēties savādāk, nekā līdz šim. Šis ir lielisks komēdijseriāls viegla, kuram kopumā ir pat veselas 4 sezonas.

Atrodoties šāda situācijā kādā šobrīd ir jau visa pasaule, mums vajadzētu noteikti pieminēt seriālus par ārstiem un viņu ikdienu. Televīzijas seriālos tiek lieliski atspoguļota viņu unikalitāte un dzīvesstāsti. Daži no seriāliem papildināti ar komēdijas žanra elementiem. Droši vien nav neviena cilvēka, kurš nebūtu redzējis seriālu par ekscentrisko Dr.Hausu, kas kļuvis par kultu visā pasaulē. Doktors Hauss (House M.D.) stāsta par ārsta darbu, nepilnībām un narkomāniju. Seriāla galvenais varonis ir personība ar sarežģītu raksturu, bet ar unikālu talantu atklāt pat neparastas kaites un to cēloņus. Ja vēl neesat redzējis šo seriālu, noteikti atrodiet laiku pāris sērijām.

Vēl viens aizraujošs seriāls par ārstu - sirds dakteri (Doctor Doctor). Tas ir stāsts par mediķi, kurš visu mūžu strādājis par sirds ķirurgu lielā pilsētas slimnīcā. Un, kad pēkšņi mainās dzīves apstākļi, viņš nonāk mazā piepilsētiņā. Seriāla galvenajam varonim gadu jāpavada strādājot dzimtajā pilsētā kā ģimenes ārstam. Universitātes pilsētā viņš satiksies ar seniem paziņām, bijušajām draudzenēm un tiks ierauts daudzos jaunos piedzīvojumus.

Līdzīgs komēdijseriāls par medicīnu - ,,Heart of Dixie". Galvenā varone Zoja ir jauna ārste, kura pārceļas uz dzīvi Ņujorkā. Viņai ir draugs, un izskatās, ka viss notiek nevainojami. Tomēr notiek tā, ka viņas attieksmes dēļ pret cilvēkiem tiek zaudēta prakses vieta. Tādēļ viņa nolemj pieteikties ārsta vakancei un veikt stažēšanos mazpilsētā. Pēc ierašanās irn jāpielāgojas pavisam citai dzīvei, cilvēkiem un tradīcijām.

Nedaudz atšķirīgs, drāmas cienīgs stāsts par cilvēku ar dažādiem veselības traucējumiem, seriālā ,,Labais ārsts” ( The Good Doctor). Jauns ārsts, kurš strādā prestižā slimnīcā, ķirurģijas nodaļā. Tomēr tas nav tikai parasts ārsts, bet persona, kam ir autisma un savant sindromi. Viņam ir grūti komunicēt ar cilvēkiem, bet viņš izcils savā jomā. Šis seriāls par ārstiem patiks cilvēkiem, kuri vēlas redzēt profesionālu darbu, intelektuālas sarunas un labāk iepazīt mediķu patieso ikdienu.

SĒRIĀLI PAR MAFIJAS DZĪVI

Televīzijas seriāli par mafiju skatītāju uzmanību piesaista no pašas pirmās sērijas. Šī žanra seriāli un filmas stāsta par atšķirīgu dzīvi, bagātību, izaicinājumiem, sarežģītiem lēmumiem un cīņām par ietekmi. Mēs esam sagatavojuši īpašu TOP 5 izlasi par mafijas dzīves līkločiem un elpu aizraujošiem karteļu kariem.

SOPRĀNO ĢIMENE (The Sopranos)

Nevar nepieminēt visu laiku slavenāko seriālu par mafijas dzīvi - ,,Soprāno ģimene". Stāsts ir par vienas itāļu gangsteru ģimenes dzīvi. No pirmā acu uzmetiena viņu dzīve izskatās normāla. Tomēr viņu tikšanās, sarunas un dažādas situācijas palīdz atklāt varoņu īpatnības. Tas galvenokārt attiecas uz ģimenes galvu, gangsteri Džeimsu Galdolfini. Šis seriāla varonis slepeni apmeklē psihologu, kura sesijās stāsta par visām nervus kutinošajām situācijām, kas notiek viņa dzīvē. Jūs sagaida 6 asa sižeta sezonas.

FARGO

Tiem, kam patīk seriāli par senākiem laikiem, iesakām noskatīties ,,Fargo”. Tas ir stāsts par septiņdesmitajiem un astoņdesmitajiem gadiem, noziedzības vilni Amerikā. Seriāla iedvesma gūta 1996. gadā, kad tika radīta tāda paša nosaukuma filma. Katra seriāla sezona ir atšķirīga, tajās sastopas dažādi varoņi un spilgtas personības.

DIENVIDU KARALIENE (Queen of the Shouth)

Stāsts ir par parastu sievieti Terēzi, viņa dzimusi un dzīvo Meksikā, uzaugusi sarežģītos apstākļos. Viņas draugs strādāja narkotiku kartelī, un Terēzei pēc notikušā bija jābēg no Meksikas. Pēc daudzām nepatikšanām un grūtībām viņa kļuva par narkotiku tirgotāju un uzcēla savu impēriju. Protams, kur panākumi tur skauģi, ienaidnieku skaits, kuri cenšas to iznīcināt acīmredzami pieaug. Šajā seriālā vienmēr ir liela spriedze un asa sižeta līnija.

PĀRKĀPT ROBEŽU (Breaking Bad)

Šis noteikti nebūs tipisks seriāls par mafiju un gangsteriem. Runa ir par vienkāršu puisi, kurš strādā par ķīmijas skolotāju. Diemžēl kādu dienu viņš uzzina, ka viņam ir vēzis. Prātā nāk domas par to, kas notiks ar viņa ģimeni pēc nāves un kā parūpēties par viņu nākotni. Un lietas sagriežas negaidītā virzienā. Skolotājs sāk gatavot metamfetamīnu kopā ar savu studentu. Sižets attīstās un viņi sāk sadarboties ar narkotiku karteļiem, kuriem ir vislielākā ietekme Meksikā. Šī seriāls skaidri parāda, ka daudz naudas nenes patiesu laimi. Komēdija, ass sižets un skumju pilnās ainas netrūks.

EL ČAPO (El Chapo)

Ļoti interesants seriāls par vienu no spēcīgākajiem mūsu laika narkotiku baroniem - El Čapo. Stāsts ir par to, kā galvenais varonis kļūst par vienu no visietekmīgākajām personībām Meksikā. Viss sākas ar karu, kurā iestaistītas tiesībaizsardzības iestādes un armija. Tas ir pilnīgi reāls stāsts, un tā iniciators ir pats spēcīgais narkotiku barons. Šis ir viens no izņēmuma seriāliem, kurš balstīts uz patiesiem faktiem.

SERIĀLI PAR PUSAUDŽIEM UN ĢIMENES DZĪVI

Seriāli par pusaudžiem un ģimenes dzīvo palīdz saprast, ka pilnīgi visām ģimenēm ir savas problēmas un savi prieki. Turklāt gados jaunākiem skatītājiem tie parāda, ka dažreiz viņu problēmas nebūt nav tik lielas, kā patiesībā šķiet.

SAMAINĪTAS PĒC DZIMŠANAS (Switched at birth)

Stāsts par negaidīti savstarpēji saistītām, divām pilnīgi atšķirīgām, meitenēm un viņu ģimenēm. Divas pusaudzes, pēkšņi uzzina, ka, piedzimstot, viņas tika netīšām sajauktas un uzauga nevis kopā ar saviem vecākiem, bet citiem cilvēkiem. Viena meitene auga greznības un bagātības ieskauta, bet otra, būdama maza, zaudēja dzirdi un uzauga ar vientuļo māti. Ģimenēm ir jāatgūstas pēc patiesības uzzināšanas, situācija patiešām rada daudz problēmu. Seriāls palīdz atklāt ģimenes, uzticēšanās un savstarpējās sapratnes nozīmi.

FOSTERI (The Fosters)

Seriāls stāsta par vienu, lielu un neparastu ģimeni. Tajā ir 5 bērni – pieci dažādi pusaudži, no kuriem lielākā daļa ir adoptēti. Ģimene ir netipiska arī tajā ziņā, ka bērnus audzina divas mātes. Viņi saskaras ar lieliem izaicinājumiem, it īpaši, tad kad ģimenē ienāk meitene kopā ar savu brāli. Diemžēl viņa iepriekš piedzīvojusi vardarbību un citu negatīvu pieredzi. Bet pēc nokļūšanas Fosteru ģimenē viņa pamazām sāk mainīties. Visu sarežģī pēkšņā mīlestība pret vienu dēliem, kurš jau ir šajā ģimenē. Pusaudžu problēmas skolā, ģimenē un cīņu ar sistēmu – šo visu jūs redzēsiet seriāla epizodēs.

SEKSA TERAPIJA (Sex education)

Seriāls tika izveidots 2019. gadā, tas ir moderns, komisks stāsts par pusaudzi, kura māte ir seksa terapeite. Tas mudina pusaudzi skolā kopā ar draugu izveidot savu seksa terapijas klīniku. Galvenais varonis Otis sāk konsultēt pusaudžus ar seksu saistītos jautājumos. Seriāls palīdz atklāti runāt par problēmām, kuras rodas pusaudžiem sākot ar bailēm vispār runāt par šo tematu. Tas arī lieliski atklāj viedokļu atšķirības starp pieaugušo, pieredzējušu cilvēku un tīni. Sērijas ir drosmīgas, komiskas un pamācošas. Tas patiks ne tikai pusaudžiem, bet arī viņu vecākiem.

TIE ESAM MĒS (This is us)

"Tie esam mēs" ir seriāls par ģimeni, provokatīvs, atklāj negaidītas dzīves izjūtas. Stāsts par trim bērniem no vienas ģimenes. Sižets aklāj gan viņu pašreizējā dzīve, gan bērnība un pusaudža gadi. Kā vecāku lēmumi ietekmēja ģimenes un bērnu dzīvi, kā viņus ietekmēja tēva nāve. Pašreizējā pieaugušo dzīve ir cieši saistīta ar viņu pieredzi, augot ģimenē. Katrs no viņiem ir ļoti atšķirīgs, kaut arī viņi visi uzauga vienā ģimenē un ir dzimuši vienlaikus. Sērija dažreiz liks saplēst un saskrāpēt.

MISTISKI UN PSIHOLOĢISKI SERIĀLI

Tiem, kas vēlas nedaudz cita veida skatāmvielu, iesakām izvēlēties psiholoģiskā žanra seriālus. Tie ir nedaudz sarežģītāki, liekot jums vairāk iedziļināties sižetā un varoņu teiktajā, dažreiz pat pārskatīt sēriju divas reizes. Ja jums patīk šāds žanrs, iesakām noskatīties seriālu “Lielie mazie meli” (Big little lies). Tas ir stāsts par māmiņām, kuras, šķiet, dzīvo iespaidīgu, bagātu un bezrūpīgu dzīvi. Tomēr tajā pašā laikā tas atklāj šo burvīgo sieviešu dzīves otru pusi - vardarbību ģimenē, cīņu par izdzīvošanu. Vienā incidentā mirst vīrietis, un visas sievietes apvienojas, lai glabātu noslēpumu par viņa nāves patieso cēloni.

Ja jums patīk mistiska, iesakām Manifests (Manifest) sērijas. Stāsts ir par pasažieriem, kuri lidoja vienā reisā. Lidojuma laikā pēkšņi pazūd visi pasažieri un apkalpe, tad viņi atkal parādās. Pats interesantākais ir tas, ka šie cilvēki neapzinās, to ka ir nokļuvuši atpakaļ tikai pēc 5 gadiem. Turklāt pēc šīs pazušanas viņi atklāj, ka viņiem ir telepātisks saikne, kuru viņi vēl neizprot.

Runājot par psiholoģiskām un mistiskām sērijām, nevar aizmirst kulta sēriju “ Tvinpīka” (Twin Peaks), kas kļuvusi par kulta seriālu visā pasaulē. Stāsts ir par vienas skolnieces slepkavības izmeklēšanas. Viss notiek attālajā un ļoti īpašajā pilsētā Tvinpīkā. Seriāls radīts 1990. gadā un tam ir divas sezonas. Lai arī seriāls ir radīts diezgan sen, tas mūsdienās nav zaudējis savu vērtību.

Vai vēlaties patiesi elpu aizraujošu seriālu? Noskatieties mini sērijas no "The Night of". Tās ir seriāls par nežēlīgu noziegumu, kas izdarīts pilnīgi neskaidros apstākļos. Izmeklēšanas process, kas neļauj atslābt uzmanībai, jo visu laiku parādās jaunas nianses. Dalībnieki ir savdabīgi saistīti. Šeit jūs redzēsit policijas un izmeklētāju reālo darbu, kā arī rasisma problēmu. Tas arī parāda, kā reizēm tava dzīve var pagriezties nepareizajā virzienā pavisam ātri.

SERIĀLI PAR VAMPĪRIEM

Televīzijas seriāli par vampīriem kļuva īpaši populāri pēc filmas “Krēsla” ekranizējuma. Tieši tad pēkšņi uzplauka  vampīru kulta vilnis. Tā rezultātā ir izveidoti vairāki seriāli par vampīriem, aizraujoši, intriģējoši un mistiski.

VAMPĪRU DIENASGRĀMATAS (The vampire diaries)

Jums, iespējams, būs grūti atrast seriālu, kas tik ļoti aizrauj visu pasauli. "Vampīru dienasgrāmatas" ir sagūstījušas cilvēku sirdis, un šim seriālam ir izveidotas pat 8 sezonas, kas ir vairāk nekā 170 sērijas. Tas stāsta par pusaudzi Elenu, kura kopā ar brāli mēģina pielāgoties dzīvei pēc vecāku nāves. Viņa bija populāra un aktīva, taču kļuva noslēgta. Viss mainās, kad pienāk jaunais mācību gads un viņa satiek skolas jaunpienācēju – Stefanu. Viņi nekavējoties izjūt savstarpēju pievilcību. Bet Elena pat nenojauš, ka viņš ir vampīrs. Stefans ir viens no labajiem vampīriem, kurš atteicies no nežēlīgās dzīves. Viss mainās, kad pēkšņi atgriežas viņa brālis, kas ir pilnīgs pretstats Stefanam. Sākas cīņa starp brāļiem, un Stefanam jāsargā Elena, viņas ģimene un draugi.

SĀKOTNĒJIE (The Originals)

Ja jūs jau esat redzējis Vampīru dienasgrāmatas, tad noteikti jums jāvelta laiks šīm seriālam. Stāsts ir par pašiem pirmajiem vampīriem pasaulē, par vampīru ģimeni un viņu solījumiem turēties kopā visu mūžu. Tomēr laiks ietekmēja viņu solījumus, un ģimenes saites tika pārrautas. Tīrasiņu ģimeni satricināja vēlme pēc varas. Tomēr tālākie sižeta notikumi saved kopā ģimenes brāļus, kuru vēlme ir atjaunot ģimeni un tīrasiņu varu.

SLEPENAIS LOKS (The secret circle)

Kaut arī šī sērija nav par vampīriem, tā atstāja lielu iespaidu un skatītājiem. Slepenais loks stāsta par pusaudzi, kurš no Kalifornijas ierodas dzīvot Ņūsalemā. Viņa iegūst arī jaunu simpātiju - Ādamu. Un skolā uzzina, ka labākie šīs skolas audzēkņi, arī pats Ādams ir raganas . Tomēr iegūta informācija par jauno skolu viņu nebiedē, un meitene turpina draudzēties ar šiem audzēkņiem. Bet viss mainās tanī brīdī, kad viņa uzzina, ka arī viņa ir viena no izredzētajām…

PUSAUDŽU VILKS (Teen wolf)

Intriģējošs un pilnīgi noslēpumains seriāls tiem, kas dievina stāstus par vampīriem un pārdabiskām būtnēm. Šis ir stāsts par pusaudzi Skotu. Viņa dzīve pēkšņi mainās, kad viņu sakož vilkacis. Kopš tā laika viņam jādzīvo dubultā dzīve un jāpielāgojas jaunai kārtībai. Viņš kļūst stiprāks, pārliecinātāks, bet tajā pašā laikā iegūst jaunus ienaidniekus. Visu sarežģī viņa pirmā mīlestība Alisone. Skots uzzina, ka viņa ir cēlusies no ļoti senas vilkaču ķērāju ģimenes. Skots saskaras ar lieliem izaicinājumiem un dzīves mācībām.

PĀRDABISKAIS (Supernatural)

Šīs sērijas varoņi ir divi brāļi Dīns un Sems. Un viņi tiešām nav vampīri. Tomēr viņu dzīves apstākļi atklāj daudzus dīvainus notikumus. Viņi abi nolemj doties uz dažādām pilsētiņām un izpētīt tur notikušos pārdabiskos notikumus. Un, protams, šeit ir būtiska vampīru, vilkaču un spoku iejaukšanās. Katra šīs sērijas epizode ir atšķirīga un stāsta pilnīgi jaunu stāstu. Seriāls ir ļoti saistošs, kā rezultātā tā popularitāte un auditorija pieaug, ne velti - 15 sezonas priecējušas seriāla fanus.

SERIĀLI PAR MĪLESTĪBU

Televīzijas seriāli par mīlestību aizrauj ar saviem brīnišķīgajiem stāstiem. Tas ir viens no iecienītākajiem pusaudžu un sieviešu žanriem. Šādās sērijās netrūkst intrigu, negaidītu dzīves līkloču, aizrautības, greizsirdības un, protams, skaistu brīžu. Tiem, kas vēlas daudz intrigu un dažādu gammu emociju, piedāvājam noskatīties seriālu par pusaudžiem un viņu dzīvi - ,,Kauns” (Skam) Tas stāsta par jauniešu ikdienas dzīvi, seriāls bija tik populāra, ka to sāka veidot arī citas valstis, tomēr ieteicams aplūkot norvēģu izveidoto oriģinālo versiju ar subtitriem.

SVEŠZEMNIECE (Outlander)

Unikāls stāsts par jauno mediķi Klēru, kura kopā ar vīru dodas brīvdienās uz Skotiju. Dodoties agrā rīta pastaigā, viņa atrod noslēpumainus akmeņus un pieskaroties tiem pēkšņi nonāk pagātnē, 18. gadsimtā. Šis ir grūts laiks Skotijā ar reliģiskiem un pilsoņu kariem. Klēra satiekas ar burvīgu vīrieti, protams, bet tā nebija mīlestība no pirmā acu skatiena. Viņi bija spiesti precēties, tikai pēc tam, ar laiku dzima īsta mīlestība. Bet Klēra saprot, ka realitātē viņu gaida vēl kāds vīrietis. Stāsts ir ārkārtīgi interesants, pārsteigumu pilns un patiesas mīlestības apvīts.

Dažreiz mīlestība ir vienkārša, un viss šķiet tik pašsaprotami. Seriālā ,,Karaliskie grēki” (The Royals) mīlestība karaliskā ģimenē tomēr nav tik vienkārša. Kamēr varoņi dzīvo greznu dzīvi, kuru ikviens varētu apskaust, viņiem par to ir jāmaksā. Iemīlēties un saglabāt patiesu mīlestību pret viņiem ir grūti un gandrīz neiespējami. Šajā seriālā netrūkst intrigu, cīņu par ietekmi un varu, protams, arī vētrainas mīlas.

Ja tev patīk mīlas seriāli tevi noteikti uzrunās - ,,The bold type”. Stāsts par trim, burvīgām, drosmīgām meitenēm. Viņas ir labākās draudzenes un kopā strādā vienā no populārākajiem sieviešu žurnāliem. Meiteņu dzīves ir piedzīvojumu un notikumu pilnas, un katru dienu viņas dalās savā pieredzē. Seriālā netrūkst mīlestības un emociju, kas nereti savija kopā ar darba lietām.

Vēl viena aizraujoša sēriju virkne par mīlestību ir “Atrodi mani Parīzē” (Find me in Paris). Šis ir skaists seriāls par jauno balerīnu. Viņa dzīvoja 1905. gadā, bet, pateicoties burvju kulonam, nonāk 21. gadsimtā. Viņai ir jāpielāgojas dzīvei jaunajā laikmetā un sirds sāp par pagātnē atstāto mīļoto vīrieti. Tomēr viņa atrod veidu, kā ar viņu sazināties - vēstules. Tomēr notiek tā, ka arī šajā laikmetā viņu aizrauj puisis - viens no labākajiem baleta skolas dejotājiem.

DOKUMENTĀLIE SERIĀLI

Vieniem patīk vienkāršas, laiskas sērijas par dzīvi, citiem mistiska, vēl citiem psiholoģiskas spēles. Bet noteikti ir tādi skatītāji, kuri vēlas uzzināt vairāk par pasauli, kurā dzīvojam. To lieliski var izdarīt, skatoties dokumentālos seriālus, kuros saistošā ekranizējumā pasniegti interesanti un izglītojoši fakti. Tajos jūs varat iepazīties ar dabu, pasauli, uzzināt vairāk par slavenākajiem cilvēkiem pasaulē, pat uzzināt dažādus pasaules virtuves noslēpumus.

PLANĒTA ZEME (Planet Earth)

Tiem, kas vēlas iepazīt pasauli, mēs piedāvājam noskatīties iespaidīgu seriālu par planētu "Planēta Zeme". Šīs ir sēriju kopums, kas ir izveidots vairāk nekā 40 dažādās pasaules valstīs. Šajā dokumentālajā serialā jūs redzēsiet tos pasaules nostūrus, kurus cilvēki visbiežāk neapmeklē. Seriālam ir 2 sezonas, INDB otrā sezona tiek vērtēta pat ar 9,5 punktiem no 10 un šobrīd reitingu ziņā atrodas augstākajā pozīcijā. Seriāla izslavētā otrā sezona ir iespaidīgāka, jo tā tika veikta desmit gadus pēc pirmās sezonas. Tas veidotajiem deva vairāk tehnoloģisko iespēju filmēt un parādīt skaistākās vietas uz planētas, iepazīstināt viņus ar neparasto savvaļas dzīvi.

Mežonīgā savvaļa valsts (Wild Wild Country)

Tā ir uz faktiem balstīta dokumentālo filmu sērija par Indijas garīgo guru Bhagwan Shree Rajneesh. Šis sešu daļu seriāls, kas stāsta par viņa idejām, par cilvēkiem, kas dzīvo tajā pašā pilsētā. Daudz stāstu, faktu un interviju, mēs teiktu tiešām šokējoši stāsti. Sērijas atklāj atšķirīgu grupas Rajaneeshee filosofiju un cīņu. Bhagwan Shree Rajneesh cieta daudz, pārcēlās uz dzīvi ASV, Oregonas štatā, nodibināja tur komūnu. Izveidoja pats savu Rajnespuram pilsētu. Seriāls daudz stāsta par komūnas dzīvi svešā valstī un domstarpībām ar vietējiem.

Ja jūs interesē ēdiena gatavošana, Netflix platforma piedāvā vairākas lieliskas dokumentālās filmas par šo tēmu. Labākās -   Chef’s Table“, „Cooked“, „The Mind of a Chef“, „A Cook Abroad“. 

Mēs ceram, ka no mūsu piedāvātā seriālu saraksta jūs noteikti atradīsit tos, kurus vēl neesat redzējis. Tagad, kad jums jāpavada daudz laika mājās - seriālu skatīšanās, iespējams, ir viena no visinteresantākajām, pieejamākajām izklaidēm.

Atpakaļ