LV
Pašapkalpošanās Kontakti
Preces grozā
Jūsu pirkumu grozs ir tukšs
Pēc dāvanas izvēles, nospiediet pogu pievienot pirkuma grozam
Patīk

Top 10 labākās asa sižeta filmas aizraujošam filmu vakaram

2020-04-01

Top 10 labākās asa sižeta filmas aizraujošam filmu vakaram

Pavadot tik daudz laika mājās ir grūti nākt klajā ar jaunām aktivitātēm. Tāpēc mēs iesakām noskatīties asa sižeta filmas, kas noteikti ienesīs jūsu dzīvē vismaz nelielu adrenalīna un piedzīvojumu devu. Filmu žanrs piesaista lielu uzmanību un parasti to notur līdz pat filmas beigām. Vēl viens bonuss, tajās bieži ir  komēdijas elementi, kas uzlabos arī jūsu garastāvokli. Kino režisori vairākkārt ir spējuši saskaņot šos divus žanrus, dažreiz pat iepīt nedaudz mīlestības un romantikas. Filma vienmēr ir lieliska izklaide, tādēļ esam sagatavojuši jums, mūsuprāt, interesantāko asa sižeta filmu TOP 10!

ĀTRS UN BEZ ŽĒLASTĪBAS (FAST & FURIOUS)

Ja jums patīk adrenalīns, sacīkstes un skaistas automašīnas, jums noteikti jāredz filma "Ātrs un bez žēlastības". Šī filma ir ieguvusi tik lielu popularitāti, ka ir izveidotas pat 8 daļas,  devītajai vajadzētu jau ļoti drīz redzēt pasaules ekrānus. Tas ir iespaidīgs stāsts par sacīkstēm, bandu, ģimeni un meistarīgām zādzībām. Visas šīs filmas daļas ir saistītas un stāsta par vienu ģimeni. Lai gan parasti dažās filmās, kurām ir vairākas daļas, pasliktinās sižeta kvalitāte - šī noteikti nav tāda. Filmu veidotāji katrā no tām spēj pārsteigt savus skatītājus, iesaistot tos elpu aizraujošos piedzīvojumos.

DEBESSKRĀPIS (SKYSCRAPER)

Ikviens, aktiera Dveina Džonsona, fans izbaudīs filmu ,,Debesskrāpis”. Šis ir stāsts par bijušo FBI pretterorisma aģentu. Kad Ķīnā tiek uzcelta pasaulē augstākā un modernākā ēka, tās īpašnieks aicina, Will Sawyer, galveno filmas varoni novērtēt tās drošību. Un izrādās, ka ēka varētu būt viegls mērķis teroristiem. Tā arī ir. Teroristi izraisa ugunsgrēku un izslēdz visas sistēmas, kas palīdzētu to nekavējoties nodzēst. Pats sliktākais, ka galvenā varoņa ģimene palikusi ieslodzīta tajā. Filmā ir pastāvīga spriedze - cīņa par dzīvību un ģimeni.

21 TILTS ( 21 BRIDGES)

,,21 tilts" ir stāsts par NYPD detektīvu, kuram tikai vienas nakts laikā ir jānoskaidro, kurš nogalināja tik daudzus pilsētas policistus. Izskaidrojot nozieguma cēloni un atrodot vainīgos, tiek slēgta daļa pilsētas. Detektīvs negaidīti atklāj liela mēroga sazvērestību un uzzina, ka nevar uzticēties pat kolēģiem. Tā ir notikumu un spriedzes pilna filma, kas piesaistīs jūsu uzmanību līdz pat pēdējai filmas sekundei…

NESPĒJAMAIS ( THE IMPOSSIBLE)

Filmas sižetam nav obligāti jābūt par noziedzību, mafiju vai labajiem pret ļaunajiem. ,,Hell in Paradise” ir lielisks piemērs tam. Filma stāsta par ģimeni un trim bērniem, kuri ieradušies brīvdienās Taizemē. Šķiet, ka skaistāka paradīzes nostūrīša nav. Bet pēkšņi viss mainās, kad milzīgs cunami vilnis pēc zemestrīces visu iznīcina. Ģimene izdzīvo un mēģina noskaidrot, vai pārējie ģimenes locekļi ir dzīvi un veseli. Māte atrod vecāko dēlu un pieliek visas pūles, lai atrastu pārējos ģimenes locekļus. Tomēr to ir grūti izdarīt, jo viņa joprojām ir ievainota. Arī vīrs neskatoties uz apstākļiem, meklē pazudušo sievu un bērnus. Un tad negaidīti - sirēna, kas brīdina par cunami otro vilni. Neviens nezin ar ko beigsies otrā viļņa postījumi.  

CILVĒKS VILCIENĀ (THE COMMUTER)

Galvenais varonis Maikls, aktieris Liam Neeson, 10 gadus brauc ar vienu un to pašu vilcienu uz savu darbu pilsētas centrā. Katru reizi viens un tas pats, ikdiena. Bet viss mainās, vienā no ikdienišķajiem braucieniem, kad viņam blakus apsēžas nezināma sieviete un Maikls sāk ar viņu sarunu. Viņa iepazīstina ar sevi kā psihologu un piedāvā eksperimentu - Maiklam ir jāatrod vīrietis, kuram nevajadzētu atrasties šajā vilcienā. Protams, viņš to uzskata par joku, bet pēkšņi viss kļūst nopietni. Viņš atrod naudu, kuru sieviete solīja viņam par uzdevuma izpildi. Viss eksperiments faktiski ir rūpīgi izskaitļots plāns. Un tagad viss ir atkarīgs tikai no Maikla lēmumiem. Visi pasažieri pēkšņi kļūst par šīs ,,spēles” dalībniekiem. 

KALNS STARP MUMS (THE MOUNTAIN BETWEEN US)

Ļoti jaudīga, emocionāli piesātināta un arī dramatiska filma. Tajā ir nedaudz mazāk reālu darbību, taču spriedzes un satraukuma pilni brīži par filmas galvenajiem varoņiem noteikti pietiks. Divi svešinieki mēģina izdzīvot kalnos, kad avarē lidmašīna. Viņi ātri saprot, ka palikt uz vietas un gaidīt palīdzību nav vērts, tādēļ pašu spēkiem cenšas atrast ceļu uz mājām. Filma lieliski atklāj, cik svarīgi atbalstīt un komunicēt ar otru cilvēku. Vienam nav pilnīgi nekādu izredžu izdzīvot šādā ceļojumā. Un, kad šāds cilvēks atgriežas ikdienas dzīvē, viņš vairs nekad nebūs tāds pats kā pirms tam.

IZLAUŠANĀS SPĒLE (ESCAPE ROOM)

,,Escape Room“ ir lieliska, notikumiem bagāta un varbūt pat mazliet šausmu filma. Viss stāsts sākas nevainīgi. Vairāki, pilnīgi nepazīstami cilvēki ieguva melnu kasti ar mīklu. Tas bija ielūgums uz modernu un jaunu kvestu jeb izlaušanās spēli. Visi, kas saņēma kasti, bija savstarpēji nesaistīti, vienīgais vienojošais aspekts - viņi visi bija neapmierināti ar savu dzīvi. Spēles uzvarētājam, tam kurš pirmais paveiks visus uzdevumus, tika solīts viens miljons dolāru. Tāpēc neviens nevilcinājās sākt svarīgāko spēli savā mūžā. Ierodoties norādītajā vietā,  visi pulcējas telpā un pat nenojauta, ka spēle jau ir sākusies. Uzdevums, kas netiek veikts laikā, var maksāt viņu dzīvību.

MEHĀNIĶIS: AUGŠĀMCELŠANĀS (MECHANIC: RESURRECTION)

Džeisona Stethema fani noteikti ir redzējuši ,,The Mechanic“ pirmo daļu. Šī ir otrā daļa par algotu slepkavu, kuru visi jau pazīst ar segvārdu mehāniķis. Šoreiz viņš dzīvo mietpilsoņa dzīvi, atstājot aiz muguras visu savu melno pagātni. Tomēr pagātne parasti neatstāj tevi mierā tik viegli. Galvenais varonis satiek simpātisku sievieti, protams, dzimst savstarpējas simpātijas, bet senais ienaidnieks viņu nolaupa. Lai izglābtu jaunu mīļoto, bijušajam algotajam slepkavam ir meistarīgi jānogalina trīs cilvēki dažādās valstīs. Tas nav tik vienkārši, jo viņus apsargā armija ar bruņotiem sargiem. Tomēr Stethems atrod sev sabiedroto, lai palīdzētu sakaut viņu kopējo ienaidnieku.

SUPERVĒTRA (GEOSTORM)

Vai esat kādreiz domājuši, ka satelīti varētu kontrolēt laikapstākļus uz visas zemeslodes? Šajā filmā cilvēki izveido īpašu satelītu sistēmu ar kuru ir iespējams pārvaldīt laikapstākļus. Šī sistēma tika izveidota, lai pilnībā novērstu jebdažādas dabas kataklizmas. Liekas, ka viss ir lieliski, laiks uzelpot. Tomēr notiek neparedzēta situācija un satelīta pavadoņi rada draudus globālai vētrai. Lai tas nenotiktu, ir nepieciešams atvienot sistēmu pilnībā. Tik vienkārši?! Vai tas būs pietiekami labs risinājums un vai pietiks laiks izglābt pasauli no pilnīgas katastrofas?

GLĀBIŅA NAV (NO ESCAPE)

Filma, kas piesaistīs jūsu uzmanību jau no pirmajām minūtēm. ,,Glābiņa nav“ ir stāsts par ASV ģimeni, kuri lielu cerību apvīti dodas uz Āziju. Viņus jau ilgi vilināja eksotiskā dzīvē, taču neviens negaidīja, ka valstī notiks apvērsums. Sliktākais ir tas, ka civilā apvērsuma laikā pirmie mērķi ir nepilsoņi, ārzemnieki. Vecākiem jādara viss iespējamais, lai kopā ar bērniem izbēgtu no šīs elles un visi paliktu dzīvi. Šeit ir nepieciešams ātrums, drosme un liela deva veiksmes.

Labas un saistošas asa sižeta filmas mūsdienas noteikti netrūkst. Cerams, ka mūsu izraudzītais desmitnieks vismaz dažus vakarus pārvērtīs piedzīvojumu un pozitīvu emociju pilnos mirkļos. #PaliecMājas ir lielisks laiks, lai noskatītos pasaules kases grāvējus un varbūt dotu otro iespēju seriāliem, kas tika nolikti malā.

Atpakaļ