LV
Pašapkalpošanās Kontakti
Preces grozā
Jūsu pirkumu grozs ir tukšs
Pēc dāvanas izvēles, nospiediet pogu pievienot pirkuma grozam
Patīk

Līgo svētku svinēšanas vietas

2012-06-21

Līgo svētku svinēšanas vietas

Līgo svētki, ir jāsvin ikvienam latvietim, atbalstot mūsu tradīcijas. Taču ja neziniet, kur doties Līgo naktī, mēs Jums piedāvājam karti, ar dažādām Līgošanas vietām. Atrodi savējo, un kārtīgi nosvini šos svētkus!

 

Jāņi Cinevillā


Pozitīvo latviešu estrādes huligānu Intaru Busuli un daiļās Lady’s Sweet meitenes Jāņos varēs satikt kinopilsētā Cinevilla uz lielās „SMScredit.lv“ skatuves. Latvijā iemīļotie mākslinieki uzstāsies ar divu stundu garu programmu, kurā būs dzirdams, viss, kas katram kārtīgam līgotājam jāzina, jāizdara un jāpaspēj Jāņu vakarā un naktī.

Līgo Jāņus Turbās


Atpūtas komplekss „Turbas“ aicina pavadīt neaizmirstamus Līgo svētkus uz „Turbu“ saliņas, Mazās Juglas ielokā, zem kupla dižozola zariem. Līgosim kopā ar ģimenēm un draugiem – piepildīsim svētkus ar jautrību un tradīcijām. Par lustīgu līgošanu parūpēsies atraktīvais Artūrs Mangulis kopā ar grupām „Buča“ un „Ogres Blūza Brāļi“. Papardes zieda meklētāji spēs atrast nomaļākas vietas, kur divvientulībā baudīt putnu dziesmas.

Līgo svēktu Lielkoncerts


23. jūnijā plkst. 20.00 Rēzeknes Kultūras un atpūtas parkā norisināsies vērienīgs Līgo svētku lielkoncerts, kurā visus apmeklētājus priecēs vairāk kā 100 dalībnieki – dziedātāji, dejotāji un aktieri.

  

Latvija Līgo Bauskā


Par krāšņā šova norises vietu šoreiz izvēlēta Zemgales sirds BAUSKA – gleznainā Pilskalna estrāde. Vietā, kur satiekas Latvijas trīs upes un mīlētāju saliņā droši glabājas Līgo nakts noslēpums, visu Latvijas novadu labāko dziedātāju sadziedāšanās un seno rituālu izdzīvošana sola īpašu enerģiju. Populāri mūziķi, un dejas līdz rīta gaismai!

Līgo Latgale


„Latvijas šlāgerkanāls“, Latvijas radio 2 un „LĪGO, LATGALE!“ aicina lustēt arī šogad! Pamatīgas dzīres, jautras dziesmas un dejas, skanīga sadziedāšanās gada īsākās nakts burvībā pie ugunskura, novada īpašās tradīcijas un pat mīlas prieki – tādi vienmēr bijuši, ir un būs Līgo svētki Latgalē!

Līgo Ventspils


Līgo vakarā 23. jūnijā uz Reņķa dārzu aicināti uz Līgo svētkiem un pēc tam kopīgi tiks sagaidīti vasaras saulgrieži Jāņu nakts zaļumballē Reņķa dārzā.

  

Līgo nakts balle Saulkrastos


23. jūnijā 22.00 Saulkrastu brīvdabas estrādē LĪGO nakts balle kopā ar grupu „Līgo kvintets“ Raimonda Kalniņa vadībā. Par labu garastāvokli rūpēsies arī DJ Rudais.

Kolhoznieku Līgo nakts


Kolhoznieku pasākums sāksies jau no 12:00 ar Līgo dienas lauku labumu tirdziņa atklāšanu un pēc 14:00 pircējus, pārdevējus un līgotājus iekustinās grupa Musiqq. 23.jūnijā visas dienas garumā dažādas lustes, priekšnesumi, brīvdabas kino, savukārt no 20:00 Amatas novadu ieskandinās „Apvedceļš“, Normunds Rutulis un „Kantoris 04“. Līgo svētku īpašais notikums būs divu ņipru un kviecošu sivēnu ķeršana ar dažādu šķēršļu pārvarēšanu.

Lielās Līgo lustes Alūksnē


Lielās Līgo lustes Alūksnē 23. jūnijā pulksten 19 Pilssalas estrādē. Līgosim kopā ar grupām „Musiqq“, „Roja“ un „Otra Puse“, Santu Zapacku un Hariju Ozolu, Valmieras drāmas teātra dziedošo aktieru grupu „Žerāri“, LieneCandy un Atomiņu.

  

Saldū svin Jāņus!


23. jūnijā plkst. 19.00 Saldus Kalnsētas parka estrādē norisināsies vērienīgs Līgo svētku lielkoncerts ar jaunu muzikālas komēdijas pirmizrādi, tautas sadziedāšanos un Līgo nakts balli - „Saldū svin Jāņus“! Saldus pilsēta, Saldus Kalnsētas parka estrāde.

Līgo Rīga, 2012


Līgo svētki – gada īsākā nakts, kurā tiek cildināta daba un auglība. Neiztrūkstoši ir ugunskuri, alus un siers, ziedu vainagi un dziedāšana. Turklāt, lai sagaidītu Jāņu rītu, nav jādodas uz Latvijas laukiem – grandioza svinēšana notiks pašā Rīgas centrā, Daugavas krastmalā.

 

Atpakaļ