LV
Pašapkalpošanās Kontakti
Preces grozā
Jūsu pirkumu grozs ir tukšs
Pēc dāvanas izvēles, nospiediet pogu pievienot pirkuma grozam
Patīk

Ko iesākt esot mājas režīmā?

2020-03-20

Ko iesākt esot mājas režīmā?

Šobrīd pasaulē izmaiņas ir iespaidīgas. Daudzi cilvēki šobrīd paliek mājās. Bērni neapmeklē izglītības iestādes un daudziem griežas galva par to, ko nu visiem darīt mājās. Cilvēkiem, kuri pieraduši dzīvot skriešanā, šajā periodā ir jāapstājas un jāiemācās dzīvot savādāk. Mēs vēlamies dalīties idejās par to, kā rīkoties, kad liekas, ka mājās galīgi nav ko darīt. Kaut arī šķiet, ka mājās ir nedaudz aktivitāšu, ko iesākt, ir dažas patiešām interesantas lietas, ko varat darīt!

SPORTS

Bieži vien cilvēkiem ir daudz un dažādi attaisnojumi, kāpēc viņiem nu galīgi neesot laika vingrot. Tāpēc tagad tiešām ir īstais laiks, lai sāktu attīstīt jaunu hobiju. Tiešsaistē ir ļoti daudz bezmaksas video apmācības jebkuras fiziskās sagatavotības līmenim. Jūs noteikti atradīsit to, kas jums patīk vislabāk. Sporta inventārs absolūti nav nepieciešams, daudzus treniņus var veikt arī ar sadzīves priekšmetiem vai personas ķermeņa svaru. Ja esat mājās ar otro pusīti -  lieliski, mudiniet un motivējiet viens otru! Pēc mājas režīma varēsiet kopā doties uz sporta klubu, lai vēl vairāk nostiprinātu ķermeni un imunitāti. Galu galā sports ir veselība!

LASĪŠANA

Mājas režīms vai piespiedu - brīvprātīgais atvaļinājums no darba? Nesatraucamies tas ir lielisks laiks, lai atcerētos sen aizmirstas nodarbes. Cik reizes esat sapņojis lasīt iecienīto grāmatu vai pievērsties jaunākajam žurnālam, nu tā, ka tiešām pievērsties katrai rindiņai? Bet kā mums notiek parasti – atnāc pēc darba, vakariņas, bērnu mājas darbi, jāieliek veļa mazgāties un viss jāiet gulēt. Jums tagad ir vismaz divas nedēļas klusai lasīšanai. Paskatieties uz grāmatām, kuras jums guļ plauktā un ko vēlaties lasīt vispirms. Mierīgai lasīšanai veltiet vismaz dažas stundas. Tas palīdzēs jums atpūsties un aizmirst to, kas šobrīd notiek visā pasaulē. Nu, ja jūs neesat grāmatu cienītājs, bet žurnālus piekritējs - abonējiet. Tas ir droši – nav tiešā kontakta, nav nepieciešams iziet no mājām. Mūsu partneri piedāvā dažādu žurnālu abonēšanu gan pieaugušajiem, gan bērniem. Tātad aktivitātes un nodarbes - visai ģimenei. Vairāk>

KOMUNIKĀCIJA INTERNETĀ

Lai arī klātienes tikšanās pašlaik nav ieteicamas, jūs vienmēr varat turpināt sazināties tiešsaistē. Galu galā mūsdienu tehnoloģiju pasaulei nav robežu. Rīkojiet kopīgas konferences ar kolēģiem, sazinieties ar draugiem – apspriežat kā nu katram patiesi klājas, pat kopā uzspēlēt kādu spēli – viss ir iespējams. Ja Jūs esat fitnesa treneris – uzsāciet tiešsaistes kursus un nodarbības. Pasniedzat gleznošanu – tiešsaistes semināru vadīšana. Jums ir visas iespējas! Lai sazinātos un atcerētos par citiem, dzīvs kontakts nav nepieciešams, tikai vēlme. Dalieties ar pozitīvo – publicējiet foto, ko radošu jūsu bērni ir izveidojuši, kā esat veicis dzīvokļa pārkārtošanu vai kādu interesantu, jaunu online hobiju esat atraduši. Iedvesmojiet citus! 

IEPIRKŠANĀS

Šis ir burvīgs laiks, lai turpinātu piekopt savus tiešsaistes iepirkšanās paradumus. Cilvēki bija pieraduši visu pirkt tikai fiziskos veikalos, un tiešsaistes tirdzniecība nebija tik aktīva, kā šobrīd redzams. Tagad pat skeptiskākie e-veikalu atzinēji ir spiesti iemācīties iepirkties un paļauties uz mūsdienu tehnoloģijām. Internetveikali ļauj nesteigties un rūpīgi izlasīt informāciju par katru piedāvāto preci, aplūkot to no visām pusēm. Tajos, tāpat kā fiziskajos veikalos, ir garantijas atgriešana. Galvenais ir iepirkties uzticamā i-veikalā un, ja jūs pērkat pirmo reizi, noteikti izlasiet atsauksmes tiešsaistē. Tiem, kas meklē dāvanu draugiem vai otrai pusītei vai jebkādiem citiem svētkiem – “Lieliska dāvana” vienmēr būs jūsu rīcībā. Tagad diemžēl ballīšu organizēšanu ir jāatliek, bet jubilāra sveikšanu neviens nav atcēlis. Tikai 1 minūte un jūsu izvēlētā dāvanu karte jau būs e-pastā! Nosūtiet to ar individuālu apsveikumu, skaistā noformējumā elektroniski un pārsteidziet savus mīļos ar ko patiesi īpašu.

LAIKS PIE DABAS

Jums, iespējams, būs grūti nosēdēt mājās, dzīvojot daudzdzīvokļu labirintos. Pastaigas pa pilsētu nav ieteicamas, ko nu? Daži steidzas pēc darba, citi vienkārši neievēro ieteikumus… Šajā laikā vislabāk ir aizbēgt pie dabas un norobežoties no pilsētas dzīves. Ja jums nav viensētas, kur varat pavadīt laiku un baudīt dabu, tas nekas. Lielisks piedāvājumus atpūta uz Bērzu saliņas. Atpūtas oāze - neliela guļbūves mājiņa uz saliņas ar terasi, kurā atrodas divvietīga gulta, dzeramais ūdens, ledusskapis un ūdens vārāmā tējkanna. Pie namiņa ugunskura vieta kurā paši varēsiet pagatavot vakariņas, āra galdiņš, WC, kā arī laipiņa, no kuras var makšķerēt. Šeit Jūs varēsiet baudīt netraucētu atpūtu paši uz SAVAS saliņas. Laiks tikai jums, bez cilvēkiem, kņadas. Lielisks veids, kā izrauties un vairāk laika pavadīt vienam ar otru.

SKATĪTIES FILMAS

Katru gadu pasaulē iznāk neskaitāms skaits filmu, multfilmu un seriālu. Un dažreiz nepietiek laika, lai skatītos to visu, ko patiesībā kārotos. Tagad atrodoties mājās - lieliska iespēja atgūt iekavēto, noskatīties Oskara nomināciju saņēmušos šedevrus vai pabeigt mīļoto seriālu skatīšanos, varbūt pat sākt tos skatīties no sākuma. Mēs pavisam drīz publicēsim arī ieteikumus par labākajiem seriāliem, kurus noteikti ir vērts redzēt. Ja mājās esat kopā ar bērniem, organizējiet ģimenes filmu vakarus. Uztaisiet popkornu, varbūt kādas maizītes, dzērienus un jauki pavadiet vakaru kopā.

 

ĒST GATAVOŠANA

Diemžēl arī kafejnīcu un restorānu apmeklēšana šobrīd nav ieteicama… Bet tagad ir lieliska iespēja parādīt savas kulinārijas spējas un gatavot ēdienu mājās. Bet ko tad, ja jums nav ne mazākās nojausmas, ko gatavot? Saldumi, kurš gan spēj atteikties no tiem. Makarūni, ciparkūkas, svētku kūkas vai saldumu galds – online apmācību veidā, lieliski! Bet ja ar saldumiem neesi uz tu, mēs piedāvājam lielisku šīs problēmas risinājumu – restorāna līmeņa ēdienu piegādi pie jums tieši uz mājām. Vaicāsiet kā - pavisam vienkārši! Mūsu sadarbības partneri ir organizējuši iespēju izvēlēties ēdienus no tiešsaistes restorāna ēdienkartes un nogādāt tos Jums līdz mājas durvīm. Jums atliek tik vien kā izvēlēties atbilstošāko pasaules virtuvi un izbaudīt - Laivu Centrs garšas pasaule, Āzijas virtuve no “Akhtamar” un “Port Hotel” restorāns “PORTO”, kā arī Jūrmalas pērles “Pegasa pils” piedāvājumus.

MUZEJU APMEKLĒŠANA

Šis ieteikums var likties dīvains, bet, ierakstot meklētājprogrammās “virtuālie muzeji” vai “virtuālās tūres”, jūs bez maksas atradīsit daudzus piedāvājumus, kuros varēsiet doties virtuālā pastaigā pa muzejiem visā pasaulē. Mūsdienu tehnoloģijas ļauj virtuāli izpētīt muzejus, parkus un mākslas galerijas. Pēc mājās palikšanas perioda jūs atklāsiet cik daudz patiesi interesantu vietu var apmeklēt. Tas ir lielisks veids, kā iepazīt savu valsti kā arī citzemju kultūras mantojumu.

APMĀCĪBAS

Mēdz teikt, ka mācīties var visu mūžu un tas ir nebeidzams process. Tāpēc tagad, kad visi domā, ko nu darīt mājās -  apmācības jaunu iemaņu apgūšanai, jauna talanta atrašanai vai jaunu - noderīgu zināšanu iegūšanai. Varbūt esat vienmēr vēlējies iemācīties dziedāt, bet ikdienas darbu listē nav bijis tam laika. Tagad ir! Lieliska iespēja apgūt dziedāšanu pie “Vocal Master Latvia” pat neizejot no mājām. Vai piemēram iemācīties spēlēt kokli tiešsaistes kursos, mierīgi. Varbūt tevī slēpjas modes dizainera gars, izveido savu kolekciju. Nav svarīgi, kurā pasaules malā tu esi – galvenais ir uzsākt un izmēģināt!

Vissvarīgākais ir tas, ka esošais periods neapturēs jūsu dzīvi. Pat mājās jūs varat uzlabot, stiprināt savu veselību, ķermeni un iemācīties daudz jauna. Mēs ticam, ka šis saraksts palīdzēs jums atklāt jaunus horizontus. Tagad visiem ir jāiemācās dzīvot mazliet savādāk, nekā esam pieraduši…

Atpakaļ