LV
Pašapkalpošanās Kontakti
Preces grozā
Jūsu pirkumu grozs ir tukšs
Pēc dāvanas izvēles, nospiediet pogu pievienot pirkuma grozam
Patīk

Kāzu dāvanas: neesi garlaicīgs – uzdāvini emocijas!

2012-08-07

Kāzu dāvanas: neesi garlaicīgs – uzdāvini emocijas!

Vasara – ne tikai atvaļinājumu, bet arī kāzu laiks. Tāpēc „Lieliska dāvana” steidz ieteikt to, ko dāvināt kāzām, lai Jūsu dāvana uz ilgu laiku paliktu jaunlaulāto atmiņā. Izaiciniet pats sevi – neesat garlaicīgs, uzdāviniet kaut ko patiešām „Crazy“!

 

Dāvanas, ko jaunlaulātie varēs izmēģināt kāzu dienā

Šajā gadījumā iesakām iespaida dāvanu dāvināt tad, ja labi pārzināt kāzu scenāriju vai pazīstat cilvēku, kas organizē kāzas. Tādā gadījumā būsiet pārliecināts, ka laiks Jūsu dāvinātai izklaidei kāzu dienā patiešām atradīsies, jaunlaulātie būs patīkami pārsteigti, bet kāzu organizatori parūpēsies par visiem nepieciešamajiem sīkumiem.

 

Lidojums ar lidmašinu

Izbrauciens ar jachtu

Dāvanas, kas kļūtu par līgavas atvadīšanos no kleitas foto sesijas galvenā ideja

 

Pasaulē arvien populārāka kļūst atsveicināšanās no kāzu kleitas parādība, kas tiek saukta par „Trash the dress”. Pēdējā laikā ļoti populāras šādas tematikas fotosesijas ūdenī, taču var izdomāt arī kaut ko jaunu :)

Peintbola spēle

Izklaide ar ūdens motociklu

Brauciens ar ūdens slēpēm

Dāvanas, ko jaunlaulātie izmantos tad, kad vēlēsies, bet izklaidējoties noteikti atcerēsies Jūs!

Trešais variants garantē, ka jaunlaulātie par Jūsu uzdāvināto izklaidi priecāsies viņiem ērtākajā laikā. Pat paejot pusgadam no kāzām, viņi varēs baudīt tos iespaidus, ko sagādās Jūsu uzdāvinātā izklaide.

Brauciens ar kvadraciklu

Izjāde ar zirgiem

Brauciens ar motociklu

Golfa spēle

Vai vēl arvien šaubāties? Mēs Jums garantējam, ka foto sesija pie nelielas lidmašīnas, zirga vai jahtas nekad nepaliks tik ļoti atmiņā, cik paliktu REĀLI izmēģinot šīs izklaides. Tāpēc ļaujiet jaunlaulātajiem sajust lidojuma brīvību, spontānu ūdens stihiju vai īstu adrenalīna eksploziju!

Vairāk dāvanu ideju kāzām, ar kurām varat pārsteigt gan jaunlaulātos-romantiķus, gan jaunlaulātos-ekstremālus, atradīsiet www.lieliskadavana.lv sadaļā Kāzu dāvanas.

Atpakaļ