LV
Pašapkalpošanās Kontakti
Preces grozā
Jūsu pirkumu grozs ir tukšs
Pēc dāvanas izvēles, nospiediet pogu pievienot pirkuma grozam
Patīk

Idejas kā oriģināli iesaiņot dāvanu

2012-10-10

Idejas kā oriģināli iesaiņot dāvanu

Vai apnika dāvanu maisiņi? Un tirdzniecības centros pārdodamais dāvanu iesaiņošanas papīrs jau vairākas sezonas ir viens un tas pats? Piedāvājam idejas, kā pašiem izgatavot oriģinālus dāvanu iepakojumus!

Izmantojam atkārtoti

Jaunākā dāvanu iepakošanas tendence – pamodināt priekšmetus vai līdzekļus „otrai dzīvei. Tāpēc, ja noliktavā jums ir vecas avīzes vai žurnāli, tie lieliski var noderēt kā dāvanu papīrs! Pašķirstot tos, noteikti atradīsiet interesantus virsrakstus vai ilustrācijas, ar kurām dāvanu ieguvējam varat nodot noteiktu ziņu.

Populāri kļuva dāvanas iepakot ne tikai papīrā, bet arī audumā, piemēram, linu audumā. Linu salvetē tiek ietīti ziepju gabaliņi, no tā tiek veidoti dāvanu maisiņi. Sīkāku dāvanu iepakošanai var izmantot arī spilgtas krāsas filca dziju vai vilnas kārsumu. Ja jums ir neizmantojams galdauts – nepažēlojiet to un jums būs oriģināli dāvanu maisiņi!

Rotājumiem – sezonas labumi

Aizmirstiet laiku, kad dāvanu iepakošana aprobežojās ar papīru, līmlenti un lentīti. Lai būtu oriģināli, palūkojieties apkārt – jo blakus mums ir lieliski un dažreiz neko nemaksājoši līdzekļi!

  • Kastaņi, čiekuri, žāvētas koku lapas – dabīgi un radošumam iedvesmojoši rotājumi. Vajag tikai salasīt spilgtu krāsu lapas, izkaltēt tās un pēc kāda laika jums būs interesanta detaļa dāvanu dekorēšanai.
  • Izgriezumi un tamborējumi. Nekas dāvanai nedod tādu vērtību, kā rūpīgs roku darbs. Ziemas sezonas dāvanām izgraiziet dažādas sniegpārslas, bet ja patīk tamborēt – interesanta izskatīsies dāvana, kas apjozta ar tamborētu salveti. 
  • Bārkstis. Tššš... Tikai nesakiet nevienam – tā ir jaunākā ideja šai ziemas sezonai! Mīkstas spilgtu krāsu bārkstis piešķirs dāvanai siltumu un jaukumu, un daudziem atgādinās bērnību un vecmāmiņas adītās šallītes.
  • Pogas. Gandrīz katru reizi, pērkot jaunu apģērbu, iegūstam arī rezerves pogas. Vai kādreiz papētījāt, cik esat tās sakrājuši? Mēs – daudzas. Tāpēc noteikti tās izmantosim Ziemassvētku dāvanu iepakošanai :) 
  • Bižutērija. Meitenēm piedāvājam „iziet cauri“ rotājumu kastītēm. Nešaubāmies, ka atradīsiet daudzas detaļas, ko var izmantot oriģinālai dāvanu iepakošanai. Varbūt jums ir izbirušas krelles? Saveriet tās uz lentas, ar kuru apsiesiet dāvanu – tās noteikti atdzīvinās izskatu. Bet varbūt nopirkāt sprādzi, kuru tā arī nepielāgojāt savai garderobei – to var izmantot kā dāvanas rotājumu, tā atradīs savu īsto saimnieku... ?

Saņēmēju kartiņas nomaina fotogrāfijas

Kartiņas ar vārdiem pie dāvanām ir ierasts piespraust tad, ja ir daudzas dāvanas vienā vietā, piemēram, zem Ziemassvētku eglītes. Bet mēs piedāvājam nepaslinkot un sameklēt kādu jautru dāvanu saņēmēja fotogrāfiju un to piestiprināt dāvanu kartiņas vietā. Ja fotogrāfija būs asprātīga vai ar zemtekstu – tā garantēti pārsteigs dāvanas saņēmēju.

Kā dāvināt naudu?

Tas vienmēr ir aktuāls jautājums. Mēs, protams, iesakām dāvināt jaunus iespaidus un emocijas, tomēr, ja naudas dāvināšana ir neizbēgama - “parotaļājieties”. Ielieciet naudu skaistā lādītē un noslēpiet to kaut kur. Dāvanā pasniedziet simbolisku dāvaniņu ar piekabinātu atslēgu. Parotaļājieties silts-auksts, bet pēc lādītes atrašanas, varēs izmantot atslēdziņu. Lielākam iemeslam lieliski derētu arī seifs. Iemainiet naudu mazāka nomināla banknotēs un, žūksni apsienot ar papīra lentu, ielieciet seifā, bet seifa kods lai ir svarīgs datums (dzimšanas, laulību u. tml.).

 Vairāk dāvanu iesaiņošanas ideju:

              

Saistītie raksti:

Atpakaļ