LV
Pašapkalpošanās Kontakti
Preces grozā
Jūsu pirkumu grozs ir tukšs
Pēc dāvanas izvēles, nospiediet pogu pievienot pirkuma grozam
Patīk

Dāvanu kartes joprojām aktuālas

2018-11-28

Dāvanu kartes joprojām aktuālas

Nereti dzirdams, ka Ziemassvētkos dāvināt dāvanu karti ir bezpersoniski, taču gadu no gada veiktās iedzīvotāju aptaujas un tirgus pētījumi liecina, ka 56% cilvēku Ziemassvētku dāvanām iegādājas dāvanu kartes, un vairums dāvanu saņēmēju arī dod priekšroku šādām dāvanām, jo tās ļauj viņiem pašiem sev iegādāties to, ko sirds kāro.

Tiem, kuri nav sajūsmā par dāvanu kartēm, bet vēlas būt droši, ka dāvana tiks izmantota, ir iespēja iegādāties tematiskus dāvanu komplektus - pēc atpūtas veida un noteiktām interesēm sagatavotus piedāvājumus, no kuriem saņēmējs pats var izvēlēties to, kas viņam patīk visvairāk.

DĀVANU KOMPLEKTI PIEEJAMI DAŽĀDĀS KATEGORIJĀS:

  • Izklaides komplekti, kas ietver dažādas aktīvās atpūtas iespējas;

  • Skaistumkopšanas un veselības komplekti dažādām ķermeņa procedūrām;

  • Trako piedzīvojumu komplekti, kuros apkopotas visekstrēmākās un elpu aizraujošākās aktivitātes;

  • Komplekti romantiskas atpūtas cienītājiem - tajos dāvanas saņēmējs atradīs vairākus desmitus SPA, masāžas un nakšņošanas piedāvājumu kā Latvijā, tā Igaunijā un Lietuvā;

  • Gardēžiem - piedāvājumi, kas ļaus baudīt dažnedažādus kulinārijas meistardarbus;

  • Piedzīvojumi bērniem - komplekts, kas ļaus tev kopā ar savu atvasi izvēlēties kādu nodarbi no plašā piedāvājumu loka;

  • Dāvanu komplekts aktivitātēm tumsā - iespējams, mazliet biedējošs, taču unikāls piedāvājums, kas ietver gan aktīvās atpūtas iespējas, gan vakariņas tumsā;

  • Kombinētais piedāvājums - dāvanu komplekts, kurā apkopotas labākās aktivitātes no visām iepriekš minētajām kategorijām. Šis variants būs lieliski piemērots, ja dāvanas saņēmēju esi iepazinis vien nesen vai tad, ja dāvana paredzēta, piemēram, izlozēšanai biroja Ziemassvētku laimes akā.


Ziemassvētki tūdaļ būs klāt, tāpēc sarūpē dāvanas saviem mīļajiem jau savlaicīgi, lai spētu pilnībā izbaudīt gan pirmssvētku laiku, gan bez liekiem satraukumiem sagaidīt ciemos draugus un radus. Šajā laikā vissvarīgākais ir kopā būšana, un lai kādas dāvanas tu šogad būsi sagatavojis - paštaisītas vai iegādātas veikalā -, tavi tuvinieki to novērtēs.

Ņem talkā mūsu dāvanu ekspertu padomus, lai Ziemassvētku dāvanu sagādāšana tev neradītu nevajadzīgus uztraukumus un tavs ieguldījums sagādātu pārsteigumu un pozitīvas emocijas ikkatram dāvanas saņēmējam.

Lai skaists un brīnumu pilns šis laiks!

 

Atpakaļ