Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes un sociālo tīklu spraudņi, lai nodrošinātu netraucētu vietnes darbību, analizētu apmeklētāju aktivitātes un nodrošinātu personalizētas reklāmas. Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes savos uzstādījumos. Plašāka informācija Privātuma politika.
4.7 vērtējums (vairāk nekā 4000 atsauksmes) Bezmaksas maiņa un piegāde Derīgs 12 mēnešus. B.U.J. Tirdzniecības vietas Palīdzība
LV
RU
Pašapkalpošanās
Izlase

Dāvanu karte no uzņēmuma „MARENCE”

Dāvanas novērtējums: 5.0 (1 Atsauksmes)
Tikai pie mums

Pakalpojuma vieta: Visā Latvijā
Jūs varat izvēlēties cenu no: 15,00 € līdz 150,00 €
Izvēlēties cenu
Izvēlēties cenu
Ielikt grozā
Kāpēc izvēlēties šo dāvanu karti?

Uzņēmuma „MARENCE” stāsts aizsācies ziemeļnieciskās dabas dziļumos – staltās priedes un sudrabainās smilgas, liegās upes un zilie ezeri, sūnas un smiltis, kā arī gadu tūkstošos krāta gudrība un spēks, ko glabā Latvijas neskartās dabas dzīles.

Visi „MARENCE” kopjošās kosmētikas produkti ir bagātināti ar 100% dabīgu saldūdens zaļo dūņu ekstraktu. Saldūdens zaļā dūņas tiek iegūtas Latvijā – vienā no Rāznas nacionālā parka ezeriem. Tieši šīs unikālās dūņas nodrošina „MARENCE” ražotās kosmētikas dziļo, pamatīgo un ilgstošo iedarbību, rūpējoties par Jūsu ādas skaistumu un veselību. 

Ar šo dāvanu karti Jūs varēsiet izvēlēties jebkurus „MARENCE” produktus par summu, kas norādīta dāvanu kartē. Ja izvēlēto preču summa pārsniedz dāvanu kartes vērtību, starpību iespējams piemaksāt uz vietas.   

Šo dāvanu karti var izmantot gan e-veikalā: www.marence.com, gan salonveikalā – Zivju ielā 3, Liepājā.

Vieta
Vieta

„MARENCE” Zivju iela 3, Liepāja (ShowOnMap)


CloseMap
Dāvanas derīguma termiņš
Dāvanas derīguma termiņš

12 mēneši

Cita svarīga informācija
Cita svarīga informācija

Ar šo dāvanu karti Jūs varēsiet izvēlēties jebkurus „MARENCE” produktus par summu, kas norādīta dāvanu kartē. Ja izvēlēto preču summa pārsniedz dāvanu kartes vērtību, starpību iespējams piemaksāt uz vietas. Lai dāvanu karti izmantotu e-veikalā, nosūtiet dāvanu kartes svītru kodu: marence@marence.com un sekojiet norādēm.

Jautājumi un atbildes

Šeit Jūs varat uzdot savu jautājumu

VĒRTĒJUMI

Īsti klienti. Īsta pieredze. Īstas atsauksmes.

5.0 1 Atsauksmes

5 punkti 100%

4 punkti 0%

3 punkti 0%

2 punkti 0%

1 punkts 0%

Ev

Apstiprināts lietotājs

Evita

Apstiprināts lietotājs

5.0

Dàvinàšanai

2023-04-11 Vai šī atsauksme Jums noderēja?