Brauciens uz Klaipēdu ar Delfinārija un Dinozauru parka apmeklējumu


Pakalpojuma vieta: Lietuva
Ilgums: 1 diena
Personu skaits: 2 pers.
Izvēlēties cenu
Ielikt grozā patīk
Kāpēc izvēlēties „Lieliska dāvana"?
12 mēnešu derīguma termiņš Mazāka vai tāda pati cena kā pie sadarbības partnera Ātra piegāde

Iepazīsim Lietuvas trešo lielāko pilsētu Klaipēdu un apskatīsim pils muzeju, skulptūru parku, amatniecības sētu, Klaipēdas teātris laukumu, u.c. vietas.

Pārbrauksim uz Kuršu kāpām, kas ir otrā lielākā pludmale pasaulē. Kuršu kāpas (Neringa) ir viena no skaistākām kūrorta vietām Baltijas jūrā. Neringas smilšu kāpas ir 70 m augstas un to grēdas stiepjas desmitiem kilometru garumā. Kopš 2000.gada, Kuršu kāpas tika iekļautas UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā, kā kultūras objekts ar izcilu ainavu vērtību. Smiltynė atrodas pašā Kuršu kāpu sākumā, šeit pastaigāsim pa pludmales augstajām smilšu kāpām, apskatīsim senos kuģus un makšķernieku mājiņas. Apmeklēsim unikālo Delfināriju un izbaudīsim delfīnu priekšnesumus.

Dosimies uz vienīgo Baltijā dinozauru parku - DINO Parks, kur varēsim aplūkot „visīstākos” dinozaurus, kas mauro, elpo, kustās un sprauslā ūdeni. Paši drosmīgākie varēs izbraukt ar dinozauru. Apmeklēsim 5D kino, bērni izpriecāsies rotaļu laukumā, kur ir karuseļi, batuti, ūdens velosipēdi, spoguļu labirints u.c. Kā arī apmeklēsim jauno atrakciju – Ačgārnā māja. Apmeklēsim pirmo Baltijā un lielāko Eiropā Ačgārno māju, kas ir novietota uz jumta un kurā viss ir apgriezts kājām gaisā. Izpriecāsimies no sirds meklējot jaunus pielāgošanas veidus.

Lai izmantotu piedāvājumu, nepieciešama pase, kuras derīguma termiņš nebeidzas ātrāk, kā pēc trim mēnešiem no ceļošanas brīža. Papildus izdevumi: ceļojuma apdrošināšana, ēdināšana, muzeju ieejas maksas, akvaparku vai baseinu apmeklējumi, suvenīri.

Vieta
Vieta

„Orange Weekends“ - Izklaidējošo Ceļojumu Aģentūra, Dzirciema iela 3/1, Rīga

Ilgums
Ilgums

1 diena

Dāvana veltīta
Dāvana veltīta

2 personas

Reģistrācija
Reģistrācija

Pakalpojuma sniedzēja informācija tiks parādīta iegādājoties dāvanu

Dāvanas derīguma termiņš
Dāvanas derīguma termiņš

12 mēneši

Cita svarīga informācija
Cita svarīga informācija

Ceļojumam ir nepieciešama pase, derīga vismaz 3 mēn. pēc atgriešanas no ceļojuma. Dāvanu kartē nav iekļauti klientu papildus tēriņi (pusdienas, suvenīri, ieejas biļetes muzejos u.t.t.)

Apģērbs
Apģērbs

Ērts apģērbs (bikses, ērtas kurpes bez papēžiem, lietussargs, jaka)

VĒRTĒJUMI

Īsti klienti. Īsta pieredze. Īstas atsauksmes.