Lielisko emociju veikals


PAR MUMS
Vai vēlaties pārsteigt savus darbiniekus vai biznesa partnerus ar dāvanām, kuras viņš atcerēsies visu savu dzīvi? Mēs esam emociju dāvanu veikals, kas Jums to var nodrošināt.

SIA Lieliska dāvana Latvijas tirgū darbojas jau kopš 2011. gada un ir lielākais dāvanu karšu tirzniecības tīkls Latvijā. Mūsu interneta veikalā – www.lieliskadavana.lv varēsiet atrast vairāk kā 900 piedzīvojumu piedāvājumus ikviena gaumei.

Mūsu veikalus var atrast t/c Domina Shopping un i/c Olimpia, Brīvības ielā 49/53, bet mūsu stendus vari meklēt lielākajos Rimi, Maxima un Prisma veikalos, kā arī floristikas salonā „Sajūtu Aleja!”.


KĀPĒC IZVĒLĒTIES MŪS?
12 mēnešu derīguma termiņš
Mūsu dāvanu kartes un dāvanu komplekti ir derīgi 12 mēnešus. Saņēmējs varēs izmantot savu dāvanu karti sev vēlamā un ērtā laikā. Uzmanību! Šis nosacījums neattiecas uz piedāvājumiem, kuriem derīguma termiņš ir 3-6 mēneši. Saņēmējs varēs izmantot savu dāvanu karti sev vēlamā un ērtā laikā.

Termiņa pagarināšana
Ja dāvanas saņēmējs, tomēr, ir aizmirsis izmantot dāvanu karti norādītajā laikā, tad mēs varam pagarināt dāvanu kartes termiņu.

Dāvanu apmaiņa
Dažreiz ir situācijas, kad dāvanas saņēmējam dāvana nešķiet piemērota, mēs piedāvājam iespēju apmainīt dāvanu karti bez maksas, pret sev piemērotāku piedāvājumu.

Piedāvājumu kombinēšana
Dažādas personības – dažādas dāvanas! Piedāvājam Jums sagatavot atsevišķus dāvanu komplektus pēc Jūsu vēlmēm un iespējām! Piedāvājam arī individuālu – personalizētu iesaiņojumu izgatavošanu.

Cenas garantija
„Lieliska dāvana” garantē, ka savu partneru piedāvājumus veidojam atbilstoši tirgus situācijai un Jūs nepārmaksāsiet par savu dāvanu!

Ērta atmaksa
Interneta veikals www.lieliskadavana.lv garantē Jūsu maksājumu drošību! Jūs varat izvēlēties sev ērtāko maksājumu veidu – caur internetbanku, ar maksājumu karti, ar rēķinu vai skaidru naudu!

Ātra dāvanas piegāde
Saņemiet dāvanu jebkurā diennakts laikā un jebkurā nedēļas dienā! Tas ir vienkārši, jo izvēlēto dāvanu sertifikātu Jūs varat izdrukāt no sava e-pasta tikai dažas minūtes vēlāk pēc pasūtījuma veikšanas. Dāvanu kartes Jūs varat arī saņemt mūsu veikalos t/c Domina Shopping, i/c Olimpia un mūsu birojā Raunas ielā 44. Piedāvājam Jums arī Dāvanu karti nogādāt ar kurjera vai pasta starpniecību. Izvēlaties sev ērtāko un ātrāko piegādes veidu!

Labākie piedāvājumi
Mēs garantējam, ka sadarbojamies tikai ar labākajiem pakalpojumu sniedzējiem Latvijā, Lietuvā un Igaunijā līdz ar to dāvanas saņēmējs nebūs vīlies!PIEDĀVĀJAM
PRODUKTI
Dovanų kortelės
Dāvanu kartes

Dāvanu kartes vienam konkrētam piedāvājumam.
El. dovanų čekiai
Elektroniskais dāvanu čeks

Saņem dāvanu karti savā e-pastā dažu minūšu laikā!
Dovanų rinkiniai
Dāvanu komplekti

Uzdāvini izvēli! Dāvanu komplekti dažādām gaumēm ar lieliskiem piedāvājumiem. Saņēmējs varēs izvēlēties sev tīkamāko piedāvājumu!UZŅĒMUMI, KURI MUMS UZTICAS:
KONTAKTI
Dzintars Peļņa
Sazinieties ar mums
Tel. +371 6601 8025
e-pasts: dzintars.pelna@lieliskadavana.lv

Liene Strode
Sazinieties ar mums
Tel. +371 2202 4404
e-pasts: liene.strode@lieliskadavana.lv

Top